INFORMACJE O BLOGU

Blog powstał z rozwijającego się bloga PRACOWNIA NOWOCZESNOŚCI, utworzonego w 2011 roku jako blog dotyczący architektury krajobrazu i wnętrz. 
Blog był początkowo jedynie blogiem firmowym, który zakładał pokazywanie nowoczesnych założeń z zakresu architektury krajobrazu. Po kilku latach został poszerzony o tematykę lifestylową, gdzie opisywane było życie architekt krajobrazu i jej spojrzenie na świat pod względem nowoczesnych rozwiązań.
Tematów dotyczących nowoczesności jest jednak tak wiele, że właścicielka i pomysłodawczyni bloga – Anna Ryplewska, postanowiła ponownie go poszerzyć i tym samym w 2017 roku zamienić, aby zachęcić więcej czytelników do stałych odwiedzin i pokazać, że nowoczesność to nie tylko otoczenie i dom, ale także, a może i przede wszystkim, Nasze spojrzenie na świat, samopoczucie i rozwój w stale zmieniających się technologiach.
Blog tym samym zyskał nowe tematyki, które dawniej nie były możliwe. Należą do nich  m.in. nowoczesne nowinki technologiczne, gadżety, moda, wywiady i historie osób znanych i mniej znanych, posiłki oraz nowoczesne hobby, które to uzupełniły już wcześniej poruszane tematy z zakresu architektury krajobrazu, projektowania wnętrz, budowy domów, podróży i miejsc wartych uwagi, porad, obserwacji życiowych, projektów, wydarzeń czy materiałów, które wyróżniają się nowoczesnością.
Mamy nadzieję, że tak rozbudowany blog uświetni otoczenie każdego z Nas i będzie na bieżąco miejscem informacji o nowościach, z różnych dziedzin życia lub miejscem inspirowania, aby do tego nowoczesnego życia dążyć.