Ciekawe oświetlenie do aranżacji wnętrz, które zachwyca

ciekawe designerskie oświetlenie

Oświetlenie potrafi zmienić wszystko. Czy zdajecie sobie sprawę jak wyglądałby świat, gdyby zniknęło słońce? Świat nie wyglądałby jak nocą, bo wówczas gwiazdy i księżyc też nie byłyby oświetlone, więc nastałaby ciemność jakiej chyba żaden człowiek jeszcze nie był w stanie do tej pory zobaczyć. Dlatego też, światło i oświetlenie to bardzo istotny element życia człowieka. Oświetlenie elektryczne, ogień, elementy fluorescencyjne, wszystko co się świeci nie tylko rozjaśnia mrok. Niektóre rodzaje oświetlenia potrafią spowodować zachwyt, zaniemówienie, fascynacje.

 

ciekawe oświetlenie meduzy

Ciekawe oświetlenie – dlaczego warto szukać oświetlenia nietypowego?

Nietypowe lampy to często pożądany element do aranżacji wnętrz, ponieważ zwraca na siebie uwagę, bardziej niż niejeden mebel. Przyciąga wzrok w dzień, wieczorem i w nocy. Zmienia swój wizerunek w zależności od intensywności światła w pomieszczeniu i doświetla je lub rozświetla całkowicie. Dzisiaj, chcemy zaprezentować nietypowe oświetlenie, które na nas zrobiło ogromne wrażenie. Mamy nadzieję, że i Wy będziecie zaskoczeni. Kiedy nie macie czasu na poszukiwanie pomysłów na lampy do swoich przestrzeni, my pokazujemy takie, których design potrafi odmienić każde miejsce i wpłynąć na samopoczucie. Ciekawe oświetlenie, może być wybrane z gotowych produktów będących na rynku. Można także, samodzielnie je wykonać dopasowując do stylu domu lub ogrodu, np. wybierając lampki led i łącząc je z ciekawym pomysłem tematycznym.
 
ciekawe oświetlenie chmura deszczowa
 

Kto może podpowiedzieć jakie ciekawe oświetlenie wybrać?

Ten wpis o ciekawym oświetleniu powstał dzięki jednemu z komików. Opowiadał, że nie sądził, że kiedykolwiek w życiu przez 4 weekendy z rzędu, będzie wybierał oświetlenie do domu. A kiedy poszedł do sklepu ze swoją partnerką, ta wybrała lampę za 5000,00 zł. On ostatecznie kupił taką za 500,00 zł a wykonawcy, którzy realizowali wnętrze jego domu, przez przypadek, tą lampę za 500,00 zł wyrzucili do śmieci 🙂 Wyrzucenie wiązało się z faktem, że lampa przypominała cylinder, więc wykonawcy pomyśleli, że to jakieś zwykłe wiadro.
Stąd też, ta zabawna historia, wpłynęła na ten post i odnalezienie oświetlenia, które potrafi zachwycić i nikt go do śmieci nie powinien wyrzucić – myląc je z czymkolwiek innym 🙂 Znaleźliśmy je dla Was, żebyście zobaczyli w czym można wybierać. Ponadto, są to lampy, które nie są na tyle komercyjne, aby móc je pomylić z czymkolwiek. Sami możecie zobaczyć, że takie oświetlenie pozostaje w pamięci i ciężko je zapomnieć. A co dopiero – tym bardziej uznać za inny przedmiot. 
 
Parawan, który świeci
 

Pomysły na rozświetlenie wnętrza lub ogrodu

Światło zmienia wszystko. Bez słońca, które wpływa na jasność ziemi i obecność elektryki, nic nie byłoby takie same. Jakie to szczęście, że dawniej wynaleziono żarówki i z każdym kolejnym rokiem zwykła żarówka zaczyna przybierać formę dzieła sztuki. Dlatego też, parawan, który można wykonać samodzielnie, może zwrócić uwagę. Świecące ramki na ścianę, na których umieszczone są niewielkie latarenki, może wykonać każdy. Deszczowa chmura, dzięki której zaczynie kochać się pochmurną pogodę, stanie się ulubieńcem wnętrza. A także, meduzy, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia spowodują, że każdy dom będzie unikalny. To tylko przykłady fascynujących dodatków do wnętrz, które cechują się dostarczeniem światła. Może i Wy odnajdziecie w nich rozwiązanie, które pojawi się w Waszym domu?
 
 
Zobaczcie sami i dajcie znać w komentarzu, która lampa na Was zrobiła największe wrażenie? Oświetlenie meduza, chmury, parawan, obraz, materiał, deszcz, kaskada wodna czy ptaki? Projektantom należą się oklaski i ogromne uznanie za takie projekty. Widzieliście takie lub podobne w realizacjach na żywo?
 
Jeżeli chcecie zobaczyć pomysły na oświetlenie będące w aranżacji ścian, to zobaczcie TEN wpis.
 
lampa sufitowa wisząca
 
oświetlenie diy na ścianę
 
ciekawe oświetlenie meduza - oryginalny pomysł do domu i ogrodów

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *