nowoczesne pomysły na Wielkanocne śniadanie 2021

pomysły na Wielkanocne Śniadanie

potrawy wielkanocne
źródło
Tradycyjne Wielkanocne śniadanie jest najlepsze. Jednak czemu by nie przygotować czegoś ekstra, szczególnie pod względem wizualnym?
Potrawy z jajek, sałatki, żurek, barszcz biały, mazurki, czekoladowe zające, pyszne ciasta – to część z tradycyjnych przysmaków. Dzisiaj pokazujemy, że potrawy mogą smakować jeszcze lepiej, kiedy będą miały istnie wiosenny i wielkanocny charakter.

Potrawy wielkanocne na Wielkanocne śniadanie – czym zaskoczyć?

Jajka sadzone w tartaletkach, sok marchwiowy lub owocowy z natką pietruszki, pyszny torcik lub ciasto w oprawie i zabarwieniu jajek wielkanocnych, czekoladowe koszyczki z jajkami, owocowe zajączki, owocowe kurczaczki, tulipany pomidorowe z twarogiem i szczypiorkiem, ciasteczka w kształcie zajączków, czy rożki wypełnione smakami wielkanocnymi i owocami, to tylko część z  pomysłów, jakimi można udekorować świąteczny stół i śniadanie wielkanocne.
Poszukując czegoś specjalnego na realizacje potraw wielkanocnych w naszym domu, natrafiliśmy na świetne pomysły, które w tym roku 2021 odmienią pandemiczną atmosferę. Zobaczcie sami jakie ciekawe wizualnie potrawy udało Nam się znaleźć. Dajcie także znać w komentarzu, czy Wy również myślicie o odmianie w aranżacji stołu w tym roku.
potrawy na Wielkanocne Śniadanie
źródło
ciekawy przepis na Wiekanoc
źródło
torcik na Wielkanoc
źródło
koszyczek wielkanocny
źródło
owoce na Wielkanoc
źródło
drink na Wielkanoc
źródło
rożek na Wielkanoc
źródło
pomysłowe potrawy Wielkanocne
źródło
ciasteczka Wielkanocne
źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *