dekoracja wnętrza na wiosnę – pomysły i trendy 2021

Trendy we wnętrzach w 2021 roku

 

trendy wnętrzarskie 2021
źródło
Trendy wnętrzarskie to bardzo chwytliwy temat co roku. Jedni kierują swoim życiem tylko równolegle z trendami, inni wręcz przeciwnie. Motyw natury dominuje w trendach od ok. 2-3 lat. My te trendy próbujemy w naszych projektach wprowadzać od 10 lat, ale kiedy takowych trendów nie było, ludzie nie mieli nawet na nie odwagi. Obecnie, kiedy trendy kierują doborem dodatków i materiałów do realizacji, tak w bardziej lub mniej otwarty sposób są odbierane przez ludzi. Powyższe zdjęcie obrazuje trendy na ten rok, a poniżej pokażemy Wam co będzie modne tej wiosny i latem.

Trendy wnętrzarskie i pomysły na aranżacje domów na wiosnę i lato 2021 rok

Zieleń butelkowa, granat, błękity, zielenie stonowane, o miętowej poświacie, drewno, brąz, beże, cegła, kamień i duża ilość roślin – tak można byłoby podsumować tegoroczne trendy. Ale tak naprawdę trendy mają zatrzeć granicę między tym co stworzone jest przez naturę, z tym co stworzył człowiek. Połączenie otoczenia z wnętrzem i wnętrza z otoczeniem. Duża ilość dodatków, które wprowadzają efekt ciepła do domu i przytulności zestawiona z nowoczesnymi i współczesnymi akcentami dotyczącymi funkcjonalności. Stworzenie z mieszkania efektu domku w lesie, a z domu jednorodzinnego, przytulnej enklawy wyrwanej prosto z miejskich uliczek. Trendy na cały rok 2021 najlepiej będą prezentować się właśnie w okresie wiosennym, letnim i jesiennym. Zimą aranżacje mogą być dopełnione ciepłymi, grubymi, białymi kocami, i sznurowanymi pledami, a pełne zieleni i roślin wnętrza zostaną udekorowane białymi, srebrnymi lub złotymi gałązkami i choinkami w podobnym stylu, aby nadać całej oprawie nieco bardziej zimowego charakteru.
 
Poniżej przedstawiamy kilka inspirujących założeń, które w pełni odzwierciedlają trendy 2021 roku.
A jeżeli planujecie takie wnętrza także u siebie – zapraszamy do kontaktu, a wykonamy projekty, które będą spójne z takimi samymi oczekiwaniami, ponieważ i my zajmujemy się projektowaniem wnętrz.
Który pomysł Wam najbardziej przypadł do gustu i która aranżacja podoba Wam się najbardziej?

 

pomysły na aranżację wnętrz wiosną 2021
źródło

 

trendy wnętrzarskie 2021 - pomysł na sypialnie
źródło

 

aranżacja wnętrz - trendy 2021
źródło

 

cegła i drewno we wnętrzach
źródło

 

trendy 2021 - łazienka w zieleni
źródło

 

zieleń we wnętrzach na wiosnę
źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *