Wielkanocne trendy w designie 2021

Trendy Wielkanocne na stół i dekoracja domu
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. W tym roku nie tylko będzie podobnie do ubiegłego roku i było to do przewidzenia, ale także pandemia wpłynęła na prawidłowe ustawienie się pór roku, oraz w inny sposób jest teraz odbierana. W 2021 roku Święta Wielkanocne wypadają dosyć specyficznie. Święta na samym początku kwietnia to nietypowe, ponieważ w ostatnich latach odbywały się w połowie kwietnia lub pod koniec marca. W tym roku pokrywają się praktycznie ze świętem Prima Aprillis odbywającymi się 1 kwietnia, i są tydzień po zmianie czasu z zimowego na letni. Dużo zatem będzie się działo w ostatnim tygodniu marca i pierwszym tygodniu kwietnia.

Trendy wielkanocne – dekoracje świąteczne, które można wykonać samodzielnie

Dzisiaj chcemy zobrazować jakie trendy wielkanocne w 2021 roku będą najbardziej interesujące. Poza tym, wszystko co przypadało na rok 2020 jest nadal aktualne, ponieważ kiedy w ubiegłym roku trendy miały swoją świetność, to akurat przypadła pandemia i mało kto miał głowę do tego jak przygotować święta, czy jak można zrobić to spójnie z trendami. Większość osób była skupiona na tym jak przetrwać, co zrobić z życiem, gdzie znaleźć utraconą pracę, jak utrzymać biznes, co zmienić w życiu, aby przeżyć. Dodatki czy sposób przeżycia Wielkiej Nocy był skupiony głównie na przeżywaniu go w pojedynkę, lub w niewielkim gronie osób. Stąd też trendy z ubiegłego roku są nadal aktualne, ponieważ nie zostały wykorzystane, przeminęły bez echa.
Chcąc odmienić trochę tegoroczne Święta Wielkanocne, prezentujemy rozwiązania, które można wykonać samodzielnie – głównie za pomocą ustawienia i dobranych dodatków do ich przygotowania. Dekoracje jajek, ozdoby na drzwi wykonane z wianków lub materiału wypełnionego pluszem, dekoracyjny zając na efektownym tle z leśnych roślin, udekorowanie jajek przypominających orzechy, wiele zieleni, złotych dodatków, jajka barwione na niebiesko, szaro, zielono to dostosowanie oprawy Wielkanocy do trendów wnętrzarskich. Te natomiast, nadal skupione są na naturalnych materiałach i nawiązaniu do natury. Stąd też, odcienie brązów i beżu, zieleń w każdej postaci, błękity, granaty, butelkowa zieleń, a wszystko dopełnione złotem, srebrem, mosiądzem czy odcieniami pudrowego różu sprawdzi się w trendach wielkanocnych 2021 roku.
Oto kilka wybranych przez Nas przykładów, które odzwierciedlają tegoroczne trendy Wielkanocne. Na które Ty się zdecydujesz? 🙂
wielkanocne trendy 2021
Źródło
jajka wielkanocne - jak udekorować
Źródło
dekoracja stołu na wielkanoc 2021
źródło
dekoracja drzwi na wielkanoc
Źródło
DIY na Wielkanoc
Źródło
dekoracja jajek
Źródło
pomysły na dekoracje jajek
Źródło
dekoracja domu na Wielkanoc
źródło
dodatki do domu na Wielkanoc
źródło
jajka Wielkanocne 2021
źródło
ozdoby świąteczne na Wielkanoc
źródło
dekoracja stołu na Wielkanoc
źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *