praca zdalna z domu, czyli ogrodowe biuro modułowe

Źródło

Domy modułowe zyskały duże zainteresowanie w 2020 roku. 

Ludzie, którzy musieli zostać w domach i mieszkaniach – ze względu na pojawienie się pandemii – zobaczyli, czy ich nieruchomości faktycznie spełniają swoje zadanie i pozwalają na szczęśliwe życie. Połączenie pracy w domu i życia, szczególnie jeżeli przebywa się w tym domu z dziećmi lub innymi członkami rodziny, (którzy nie pracują), to ogromne wyzwanie. Dlatego, prezentujemy Wam, jak można stworzyć modułowe biuro w ogrodzie, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, można normalnie i w spokoju pracować, z dala od pozostałego domowego zgiełku.

We wcześniejszych latach praca w domu była realizowana tylko przez 1-2% społeczeństwa (my wchodziliśmy w ten skład i nadal to kontynuujemy). Teraz wartość pracy zdalnej wzrosła i dochodzi do 60%. Kiedy większość osób pracowała stacjonarnie, domy i mieszkania w większości dnia stały puste. Były użytkowane głównie jako sypialnia i przerwa pomiędzy kolejnymi dniami pracy. Spędzając ten czas codziennie, przez wiele miesięcy, łatwiej było zauważyć, co w danej nieruchomości nie funkcjonuje, jakich ma się sąsiadów i co trzeba zmienić. 

Biuro w ogrodzie to rozwiązanie, które pozwala przynajmniej stworzyć komfort wykonywania pracy, jeżeli pozostałe aspekty nie są możliwe do zmiany. Modułowe biuro w ogrodzie może powstać przy domu jednorodzinnym, a działce rekreacyjnej, budowlanej, czy działce dzierżawionej. 
 
Poniżej przedstawiamy inspiracje biurami modułowymi, które może Wam się spodobają do stworzenia podobnych miejsc w waszych terenach. 
 
Co o nich myślicie? Dajcie znać w komentarzu.
 
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.