Sprzęt elektroniczny na 18-te urodziny – co wybrać?

Urodziny! Kto ich nie kocha?

Nie zawsze są takie jakbyśmy chcieli. 

Nie zawsze muszą się kończyć huczną imprezą. 

Nie zawsze muszą być robione w domu, tylko po to, żeby znajomi się cieszyli. 

To czas, w którym powinniśmy być sami z siebie dumni, że udało nam się przeżyć kolejny rok życia i najważniejszym aspektem jest pozostawienie po każdych urodzinach czegoś, co będzie o konkretnej dacie nam przypominać, co będzie miłym wspomnieniem, bez względu na okoliczności czy ludzi, którzy są w danej chwili w naszym życiu. Teraz są, ale nigdy nie wiadomo czy jeszcze będą. Dlatego trzeba myśleć przede wszystkim o sobie.

W tym roku każdy zupełnie inaczej obchodzi swoje święto. Warunki na świecie dla jednych są trudne, dla innych są szansą.

Osoby, które wchodzą w tym roku w dorosłość, mogą nie tylko z tą dorosłością jawnie się zetknąć, ale także zapamiętają swoje 18-te urodziny na całe życie.

My polecamy w tym czasie zainwestować w siebie i swój rozwój. 

Przedstawiamy dzisiaj pomysły na prezenty dla 18-letnich solenizantów. Są to głównie sprzęty, które mają wspomóc im wejście w nowe, współczesne, nowoczesne aspekty życia, jakie otwierają ich świat na inną niż dotychczasową pracę.

Bez względu na to, czy internet będzie działał czy nie, wszystkie te sprzęty pozwolą rozwijać się pod względem technologicznym – budować aplikacje na wcześniej zainstalowanych oprogramowaniach, programować, projektować, pisać, malować online, nauczyć się grafiki czy nawet nauczyć się gry na instrumencie, nauczyć się języków obcych. Do tego nie potrzeba internetu, ale dobrego sprzętu. Prezent w postaci sprzętu na 18-te urodziny to inwestycja w rozwój i naukę, która przyniesie swoje owoce w latach kolejnych. Wiedza nabyta we wcześniejszych latach, będzie przynosić same korzyści, co w porównaniu z rówieśnikami będzie przewyższać możliwości zawodowe.

Prezenty na 18-te urodziny – pomysły


Samsung Galaxy Note 20 5G N981B Dual SIM 8/256 Zielony – smartphone, który może zastąpić notes, być świetnym modelem dla tworzenia podcastów i nagrań, ze względu na wysokiej jakości zintegrowany mikrofon. Do tego wysokiej jakości aparat, dzięki któremu można nagrywać i robić zdjęcia. Rysik pozwala przenosić pismo ręczne w wersje online, więc książka napisana w wieku 18 lat może zacząć się urzeczywistniać.

Samsung Galaxy S20 FE Fan Edition Lawendowy – świetny design, kolor dopasowany do właściciela. Świetne parametry aparatu, dzięki czemu można wykonywać dobrej jakości zdjęcia i filmy. Do tego jego bardzo dobrana grafika i matryca pozwalają na odtwarzanie filmów w najwyższej jakości, co pomoże w codziennej nauce online.Gigabyte G27QC czarny Curved – monitor dla graczy i nie tylko. 18-latkowie wiedzą, że gry komputerowe nie tylko rozwijają, ale pozwalają także zarabiać. Jeżeli jednak gry to nie pasja, monitor będzie świetnym prezentem dla miłośników grafiki, filmów, czy projektowania. Praca na nim stanie się przyjemnością.Dell Alienware m15 R3 i7-10750H/32GB/1TB/Win10 RTX2070 – laptop do zadań specjalnych – wszystkich miłośników gamingu. Z nim można grać wszędzie – w domu, na zewnątrz, na balkonie, tarasie. Nie ma ograniczenia jednym pomieszczeniem, a można się spełniać jako gracz. Design tego sprzętu mówi sam za siebie. Nam nasuwa się na myśl tylko jedno słowo – WOW!


A który sprzęt Wy byście wybrali na prezent?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *