metamorfoza kawiarni i restauracji – jak to zrobić by zachwycała?

Metamorfoza i projekt kawiarni
Źródło

W obecnym roku, kawiarnie i restauracje często stoją puste. W weekend pojawia się w nich więcej osób, ale to jednak moment, kiedy mają przerwę, jakiej mogą nie mieć już nigdy więcej w przyszłości. Część osób się przebranżawia, ponieważ firmy upadają, a koszty zjadają wszystko. Jest to jednak idealny moment, aby przerobić wnętrze kawiarni i restauracji, a nawet możliwość dostosowania ich pod indywidualną obsługę.

Miejsca publiczne, w których serwowane są posiłki od lat dostosowane są do grupy osób. Stoliki na minimum dwie osoby. Dania jak dla minimum dwóch osób. Nic nie dzieję się bez powodu. My od lat zastanawiamy się dlaczego w restauracji, szczególnie tej, która zapełniona jest po pas, jedna osoba, która przyjdzie na posiłek, obserwowana jest przez innych jak intruz, że zajmuje cały stolik. 
W tej chwili, kiedy każdy ma zachowywać odstęp, wszyscy noszą maseczki, część firm poszczyciła się o oryginalne rozwiązania. Stoliki w szklanych kubikach. Wypoczynek w zamkniętych wnętrzach. Czemu zatem nie pojedyncze miejsca dla osób, które zawsze musiały odmawiać sobie posiłków w restauracjach, gdzie były źle widziane, tylko dlatego, że przyszły zjeść same?
 
Nam również zdarzało się kilka razy takie zachowanie obsługi – „Przykro Nam, ale stoliki są na kilka osób, a za Panią stoi rodzina z dziećmi, więc nie możemy Pani zaoferować tego stolika, ponieważ ta rodzina więcej zapłaci i zajmie cały stolik, a Pani tylko jedno miejsce”
 
Dlatego dzisiaj temat właśnie adekwatny do sytuacji i trochę inspiracji na oryginalne wnętrza, do których z chęcią chce się pójść.
Jest to nadal odpowiedni czas na przerobienie wnętrz. Warto pomyśleć w nich zatem o osobach, które chcą przyjść do restauracji czy kawiarni w pojedynkę, a nie w grupie i nie być traktowane jak intruz, tylko dlatego, że są same, a ktoś zaciera ręce na ich stolik, przy którym usiadły zjeść, odpocząć i się zrelaksować.
 
Czy Wy również poszlibyście w pojedynkę do takich wnętrz? Co Was najbardziej przyciąga w kawiarniach i restauracjach (poza jedzeniem) co sprawia, że czujecie się w nich dobrze?
Dajcie znać w komentarzu.
 
A jeżeli potrzebujecie projektu lub doradztwa w metamorfozie kawiarni lub restauracji – zapraszamy do kontaktu – pracownia.aranzacja@gmail.com a podeślemy naszą firmową stronę i pomożemy projekt wykonać.
Love the colorful chairs.  To have a few as another option.
źródło
źródło
Źródło
4 Fun Tricks: Large Artificial Plants Decor artificial grass denver.Artificial Flowers Yellow artificial grass denver.Artificial Garden Indoor Succulents..
źródło
Lire la chronique de Daroco
źródło
źródło
Want to host a Christmas cocktail party? If the answer is Yes, then there are a few things that you must have to make it perfect. | www.barstoolsfurniture.com
źródło
You Can Live Above This Gorgeous Treehouse Inspired Café in New Jersey
źródło
źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

  1. teraz większość kawiarni i innych lokali gastronomicznych stawia albo na bardzo nowoczesne, designerskie wnętrza, albo na styl rustykalny, retro. Widać wnętrza które mają geometryczne meble, luksusowe podłogi winylowe, menu na kredowej ścianie albo z drugiej strony wnętrza z meblami z ciemnego drewna, surowe. Każdy musi znaleźć swój styl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *