Pokaz mody – pełen designu, architektury i krajobrazu

źródło

Moda jest nieodzowną częścią życia człowieka. Nie każdy kraj i nie każdy człowiek może pozwolić sobie na lepszej jakości odzież, a czasami w ogóle na odzież.

Kraje, w których wybór ubrań jest możliwy i zdecydowanie o większym zasięgu, pokazuje możliwości zaprezentowania nowego designu strojów w codziennym życiu. Twórczy i kreatywny projektant mody Karl Lagerfeld, który niestety odszedł z tego świata rok temu, dokładnie w lutym 2019 roku, pokazywał, że twórczość związana z modą to także zaprezentowanie tych nowo zaprojektowanych strojów w codziennym użytkowaniu. Pokazywał, że moda to sztuka, a sztuka to moda. Pokazywał, że życie to sztuka, a sztuka to życie. Obrazował, że jedno z drugim ma wiele wspólnego i przenika się wzajemnie. Pokazywał, że wybór stroju ma wkład na życie i miejsce życia ma wkład na modę.Wszystkie jego pokazy prezentowane jako pokazy mody Chanel, zachwycają, inspirują, pokazują, jak aranżacja otoczenia jest istotna, nawet na pokazach, wystawach czy targach, ponieważ tylko wtedy jest interesująca. Jako dyrektor domu mody Chanel otworzył modę na świat. Wprowadził krajobraz i architekturę do wnętrza domu mody. Wkomponował i wprowadził tematykę w każdy pokaz, tym samym pokazując, że moda nie kończy się tylko na wybiegu, ale jest do przeniesienia na człowieku, który zmierza przez cały świat. Człowieku, który jest żywą reklamą dla mody.


Zobaczcie sami jak wspaniałe aranżacje powstały podczas pokazów mody i jak wiele takich rozwiązań brakuje jeszcze w Polsce. Czy kiedykolwiek powstaną pokazy mody, targi, czy konferencje, gdzie aranżacja i dekoracja wnętrz będzie z takim rozmachem? My mamy nadzieję, że tak. A co Wy sądzicie?
źródło
źródło
Źródło
Źródło
Źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
źródło 
źródło
źródło
źródło
Źródło
Źródło
źródło
Źródło
źródło
źródło
Źródło
Źródło
Źródło
źródło
źródło
źródło
*zdjęcia zostały pozyskane z udostępnionych publicznie zdjęć w sieci. Jeżeli mają być podlinkowane pod inne strony, prosimy o kontakt.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *