nowoczesne pergole warte uwagi

Nowoczesna i pomysłowa pergola do ogrodu
źródło

Pergole to temat bardzo chwytliwy, szczególnie jeżeli urządza się swoje otoczenie. Ogrody i przestrzenie publiczne, w których pojawiają się pergole nabiera zdecydowanie innego wizerunku.
Pergole dają efekt trójwymiarowości, przestrzenności, ażurowego ocienienia powierzchni pod nią. Współczesne pergole nie muszą mieć tylko klasycznej, prostej wersji, ale także wyróżniać się obłymi kształtami, zdecydowanie większymi rozmiarami i materiałem z jakiego są wykonane. Mogą mieć także nieformalne kształty, bardziej zaskakujące. Dzisiaj prezentujemy kilka interesujących rozwiązań na pergole, aby pokazać, że nie ważne jest ustawienie zwykłej altany czy pergoli bez ścian. Można to zrobić ze zdecydowanie większym rozmachem. Forma odmieni całą przestrzeń i będzie pełnić rolę rzeźby czy dzieła sztuki. Inspirujące rozwiązania, które dzisiaj prezentujemy pokazują dokładnie, że można nazwać je tym mianem. 
 

Jeżeli posiadacie interesującą pergolę na miarę tych, które dzisiaj prezentujemy, możecie podzielić się w komentarzu i pokazać, że Wy również jesteście otwarci na nowoczesność i innowacyjność.
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *