cuda nad głową

Pomysł na nietypowy sufit
źródło

Aranżacje wnętrz i otoczenia, dzielą się na klasyczne rozwiązania, jak i te, które są bardziej interesujące i inspirujące.
Te inspirujące najczęściej przyciągają uwagę nie tylko mieszkańców danego miasta czy kraju, ale zyskują sławę na światowym i globalnym poziomie. To one pokazują, że na świecie można wszystko zrealizować, a niestety nadal większość osób inwestuje w rozwiązania bez polotu, chociaż często są równoznaczne finansowo z tymi pomysłami wyszukanymi. Elementy zawieszone ponad powierzchnie ziemi wzbudzają zachwyt, ponieważ wszystko co znajduje się ponad głową daje podobne wrażenia jak podczas obserwacji nieba, chmur czy rozgwieżdżonego nieba. Często takie rozwiązania także zaskakują wykonaniem i pomysłowością projektantów. Wyróżniają dana przestrzeń, której nie da się podrobić ponieważ nie składa się z podobnej nawierzchni (jak to jest w przypadku robienia podjazdów, czy takiego samego rodzaju płytek, jak to jest w aranżacji wnętrz). Sufit i przestrzeń otwarta nad głowami daje zdecydowanie więcej możliwości i pomysłowości.

Do wykonania takich elementów potrzebne są jedynie siatki, sznurki, materiały. Tak niewiele a tak wspaniały efekt wizualny można uzyskać.
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
Janet Echelman Boston źródło
źródło
źródło
źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

  1. Nietuzinkowe dodatki potrafią urozmaicić wystrój nawet najbardziej klasycznego i minimalistycznego wnętrza. Nie bójmy się oryginalnych gadżetów. Stwórzmy wyjątkową atmosferę w naszym wnętrzu i cieszmy się nim w wolnych chwilach. Świetnym rozwiązaniem będzie też zakup kominka zapachowego, który będzie pasował do naszego wnętrza i uwolni wyjątkowy aromat zapachowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *