Z jakich usług korzystać w trakcie Koronawirusa?

Dzisiaj każdy zastanawia się co będzie dalej. My nie mamy takich obaw, ale chcemy wyjść na przeciw wszystkim tym, którzy nie wiedzą z jakich zawodów warto skorzystać, szczególnie na odległość, kiedy wszyscy spędzają czas w domach. Wpis nie będzie długi, ale chcemy uświadomić, że czas, którego teraz każdy ma zdecydowanie więcej, kiedyś także się skończy i terminy będą bardzo napięte kiedy wszyscy wrócą do życia. Część pracy warto podzielić i z części prac, które mogą wykonać inni zdalnie, warto skorzystać w czasie, kiedy terminy są wolne. To jest właśnie moment epidemii koronawirusa.
Wiedząc jaką Nasz blog ma oglądalność i jak wiele osób go czyta, nasze nowoczesne podejście ma pokazać, że my mamy nowoczesne podejście do wszystkiego, także do koronawirusa. Kiedy patrzymy jak wiele osób przerażona jest obecną sytuacją, wiemy, że dzieje się tak, ponieważ nigdy te osoby nie były w podobnych sytuacjach życiowych. My przeszliśmy nie jedną szkołę życia i w tej chwili jest to dla nas jak dar (czego większość osób nie zrozumie). Tryskamy wręcz energią, kiedy inni są pełni lęku. Chcemy i Wam tą naszą energię przekazać. Pamiętajcie – przede wszystkim trzeba żyć, a nie egzystować. Życie trwa. 
Zatem, z jakich usług warto korzystać podczas epidemii koronawirusa i dlaczego?
1. Wszystkie usługi projektowe. Tak to jest klucz do wszystkiego. Budowa domu, która teraz stanęła pod znakiem zapytania, kupno działki, na której miał stanąć dom, ogród, na którym miało się wypoczywać tego lata, a przecież już rozpoczął się sezon. No właśnie! Rozpoczął się sezon projektowy i wykonawczy, a wszyscy zostali w domach. Szczególnie jeżeli chodzi o ogrody i tereny zieleni, które miały zaistnieć w tym roku, być zaprojektowane i zrealizowane. I właśnie to jest ten czas. Czas na wykonanie projektów z zakresu architektury krajobrazu. Kiedy kwarantanna się skończy, terminy będą tak napięte, że firmy nie będą miały wolnych mocy przerobowych, a sezon jest bardzo krótki. Teraz wszyscy architekci krajobrazu czekają na Wasz odzew. Czekają na zrobienie projektów zdalnie, które zrealizujecie po kwarantannie, a terminy realizacji zaplanujecie i zamówicie już teraz. Wiemy co mówimy. Działamy w tej branży od 10 lat. Nie będzie później na to czasu. Jeżeli potrzebujecie projektu zapraszamy do nas tutaj . Podeślemy ofertę, wycenimy i przedstawimy nową ofertę wszystkim zainteresowanym.

2. Wszystkie usługi związane z copywritingiem i pisaniem – nie ma w tej sytuacji co zwlekać, szczególnie kiedy to teraz działania w sieci przodują w całej gospodarce i to właśnie słowem wszyscy się posługują. Też się tym zajmujemy, więc zapraszamy do kontaktu 🙂
3. Usługi wykończeniowe i budowlane – Nie jeden z Was powie – niby jak. A niby tak, żeby ustalić terminy przyszłych prac budowlanych, bo z każdym dniem wolnym od Koronowirusa nie będzie wolnych terminów na realizacje i będziecie musieli przekładać pracę na przyszły rok. Pamiętajcie wybierajcie firmy z potencjałem, bo powtarzanie realizacji z ubiegłych lat pokazuje w obecnych czasach, że nie ma już przyszłości. Znamy mnóstwo firm, które oferują klasyczne rozwiązania np. w terenach zewnętrznych i ogrodach, i niczym specjalnym się nie wyróżniają. Pamiętajcie, że dom może się jeszcze nie raz okazać Waszym całym światem. Warto, aby ten świat był oryginalny i interesujący.
4. Usługi online. Wszystkie sklepy z dowolnymi produktami. Tylko one mogą Wam dostarczyć odpowiednich produktów, których Wam brakuje, nawet jeżeli będzie to zdecydowanie później niż zazwyczaj i przesyłki dotrą z opóźnieniem. Możecie zakupić produkty i przedmioty, których Wam brakuje w domu. Zaoszczędzicie pieniądze (bo często są teraz po przecenach), zaoszczędzicie czas na jeżdżenie po sklepach. Pozwolicie utrzymać się firmom transportowym, które mocno ograniczyły swoje działania. Dostarczycie do swojego domu produkty, które pozwolą Wam stworzyć idealne miejsce do życia i pracy.
5. Usługi szkoleniowe – tak usługi szkoleniowe online. To najlepszy czas, żeby z nich skorzystać. Możecie w pełni skupić się na nauczeniu się nowych umiejętności, bez wychodzenia z domu i zanim wrócicie do pracy, będziecie tryskać nowymi umiejętnościami.
6. Usługi księgowe, prawne – będzie to teraz niezbędne, aby wytrwać w czasie kryzysu, który czeka całą gospodarkę. Bez względu na to czy macie oszczędności czy nie, czy macie milionowe firmy czy jednoosobowe – każdy odczuje straty. Duże firmy w czasie zmniejszonych zysków muszą utrzymać pracowników, lokale, klientów. Małe firmy muszą posiadać zlecenia, aby przetrwać – jak nie na opłatach to we własnym życiu. Pomoc darmowa czy odpłatna będzie niezbędna w każdej dziedzinie życia. Warto pomyśleć o tym wcześniej, aby księgowi czy prawnicy mieli dla nas czas, bo później również będzie bardzo ciężko z terminami.
To nasze propozycje, które są kluczowe do rozpoczęcia w obecnej sytuacji. 
Co Wy dopisalibyście do tej listy i dlaczego? Czekamy na wasze komentarze, bo znacie swoje branże lepiej niż my i wiecie dlaczego i wasze branże właśnie teraz powinny mieć najwięcej pracy. Nie czekajcie, piszcie komentarze, przydadzą się wszystkim.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *