Jakie meble i dodatki wybrać na oryginalny prezent?

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszyscy poszukują prezentów, gadżetów i rozwiązań, które sprawią innym radość w te wyjątkowe i najbardziej urokliwe święta. 

Dzisiaj chcemy pokazać Wam jakie prezenty można nie tylko zrobić komuś ze swoich bliskich czy znajomych, do których przyjdziemy w świąteczne odwiedziny, ale także sobie i jako prezent dla swojego domu. Święta wypadają pod sam koniec roku, więc meble są idealnym wyborem na odmienienie swojego otoczenia na Nowy Rok, a także idealną okazją do obdarowania kogoś, kto akurat wprowadził się do nowego mieszkania, domu, czy właśnie robi remont. Oryginalne i bardzo charakterystyczne meble sprawdzą się zarówno w nowoczesnych miejscach, jak również w tych bardziej wyszukanych – loftowych, skandynawskich, vintage.
Do kuchni, salonu czy sypialni – sprawdzą się znakomicie.
Co pewien czas będziemy podsuwać Wam takie tematyczne, ciekawe zestawienia meblowe pod konkretne style we wnętrzach czy warte do zakupienia na konkretne okazje. Wiemy bowiem, że Nasi klienci niejednokrotnie nie wiedzą, gdzie zakupić tak ciekawe formy mebli, więc my chcemy wyjść temu na przeciw i trochę wspomóc w tych poszukiwaniach.
Oto Nasze propozycje na oryginalny mebel jaki można kupić do własnego domu:
Komoda z 3-ma szufladami
Stolik kawowy z szufladami
Hoker do kuchni
Krzesło Harry
Fotel Salamanka
Stolik, pufa
Szafka na wino
Szafka pod telewizor
Biokominek na stół
Biokominek jako osobny element lub do zabudowy

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *