Nowoczesne podejście do Twojego zdrowia

Każdy zdaje sobie sprawę, że zdrowie to możliwość realizowania celów, działania z większym rozmachem i więcej siły do realizacji marzeń i planów życiowych. Kiedy zdrowie szwankuje nie jesteśmy w stanie wykonywać wszystkiego co byśmy chcieli, nie możemy zawsze i wszędzie podejmować się tego co Nas pasjonuje.

Zauważamy, że wiele osób chce chorować. Jeżeli jakikolwiek lekarz wyda konkretną opinie, wszyscy słuchają tego co powiedział jak wyrocznia, a następnie przeżywają to, na co rzekomo są chorzy. 
My, w związku z Naszymi doświadczeniami z różnymi lekarzami w młodości, wiemy jedno – z dziesiątek lekarzy, tylko trzech okazało się na wagę złota – ludzie z prawdziwego powołania, którzy naprawdę potrafią leczyć. Lekarze, do których przychodząc z rożnymi sprawami, przychodzi się z faktem, że się zostanie wyleczonym i następna wizyta może odbyć się dopiero po kilku latach.
Kiedy do lekarza przychodzi się zbyt często – pora zmienić lekarza. Lekarz powinien leczyć, a nie być powodem do ciągłego leczenia się.
Dzisiaj poruszamy temat leczenia, bo chcemy pokazać Wam nasze podejście do zdrowego stylu życia. My nie należymy do ludzi, którzy ciągle mówią na co jesteśmy chorzy (takie lata już za nami, kiedy faktycznie każdego dnia było kiepsko zdrowotnie). Teraz codziennie chcemy mówić – jesteśmy w pełni zdrowi! To jest dla Nas cel zdrowia, a nie chwalenie się chorobami.
W naszym życiu różne sytuacje spowodowały, że przez kilka lat niezdrowe odżywianie, ciągły stres i bardzo duży wysiłek związany z pracą, przyczyniły się do złego stanu zdrowia i wyglądu. 
Przyszedł jednak moment całkowitego porzucenia złych nawyków i braku ruchu, i od tego czasu odżywiamy się i dbamy o siebie jak tylko możemy. Poszukujemy rozwiązań zdrowych i wygodnych, a że pasjonują Nas nowoczesne rozwiązania, to takim jednym z rozwiązań są wolnoobrotowe wyciskarki do soków, które dzisiaj chcemy Wam zaprezentować.
Wyciskarki pozwalają tworzyć niezwykłe kompozycje smakowe, własnych domowych soków. Wyglądają elegancko, komponując się wizualnie w każdej kuchni, nie tylko tej nowoczesnej. Do wyboru, do koloru, wygodne w użytkowaniu i pozwalające stworzyć niezwykłe sokowe przepisy wpływające na zdrowie każdego dnia.
Soki mogą być oczyszczające i umożliwiające detoks organizmu, pobudzające i energetyzujące, odmładzające, niskokaloryczne i wzmacniające odporność. Wykonane z zastosowania samych owoców, owoców i warzyw, albo samych warzyw. Mogą być także mieszankami indywidualnie skomponowanymi, bo kto powiedział, że wszystkie smaki już zostały odnalezione. 
Poranne soki na pobudzenie, sok do obiadu, czy jako witaminowy napój przed snem – każdy z nich dostarczy niezbędnych witamin, ale i okaże się smacznym przysmakiem. 
Wypicie przynajmniej jednej szklanki soku dziennie, już po miesiącu znacząco wpłynie na wygląd organizmu, skóry i paznokci oraz poprawi jakość zdrowia. Bez tabletek, bez lekarzy, bez stresów.
Wyciskarki do soków przyspieszają przygotowanie tych niezwykłych napojów i ma się gwarancję jakościowych soków, bez sztucznych dodatków. Można w ten sposób wyeliminować składniki, które Nam nie służą lub dodać więcej tych, które się uwielbia. Są w pełni zdrowe a koszt wyciskarki zwraca się po miesiącu.
Już nie trzeba wypijać świeżo wyciskanego soku tylko będąc w kawiarniach czy restauracjach i bvć zdanym na ofertę danego miejsca. Przygotowanie soku w domu zdecydowanie ma same zalety, a soków w ciągu dnia można wybić dowolną ilość.
Kto z Was ma już w swoim domu wyciskarkę i jakie soki lubicie najbardziej?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

  1. Potwierdzam świetne, wręcz lecznicze działanie soków z warzyw i owoców. W swojej diecie piję soki wg. porad https://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki aby uzupełnić niedobór witamin i enzymów. Potwierdzeniem skuteczności działania soków jest super zdrowie i młody wygląd. Moja mam wyleczyła się z nadciśnienia. Soki jednak powinny być wyciskane w wyciskarce, aby zachować cenne witaminy, bo te ze sklepu są niewiele warte. Szczególnie polecam sok warzywny na bazie buraka, selera, marchwi i cytryny. Prawdziwa bomba witaminowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *