Origami – inspiracja do designu

Od pewnego czasu bryły origami oraz wzory oparte na liniach origami są bardzo popularne. Lampy w kształcie złożonych ptaków z origami, tatuaże pokazujące szkic origami, czy rysunki jak projekty origami można znaleźć w wielu rozwiązaniach. Bryły origami zmieniają swoją formę i można odnaleźć je także w aranżacji mebli i designie.

Bryły są na tyle interesujące, że origami jest wspaniałą inspiracją dla projektantów, ale czy Wy pamiętacie bryły, które stworzyliście dzięki origami. Co to było dokładnie – łódka, żaba, łabędź, ptak czy coś zupełnie innego?
Dzisiaj prezentujemy Wam design oparty na inspiracji origami. Tak ciekawe rozwiązania dobrze wyglądają nie tylko we wnętrzach, ale także i w otoczeniu, i kiedy my myślimy o origami, to przychodzą Nam na myśl tylko pozytywne skojarzenia. Wielkogabarytowe origami to nie tylko wyzwanie, ale także stworzenie w tym aż nadto dorosłym świecie nawiązania do dzieciństwa. Sami zobaczcie i powiedzcie, czy moglibyście żyć w świecie złożonym z brył z origami? 🙂

Źródło
Źródło
źródło
Źródło
Źródło
źródło
źródło
źródło
źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *