Czy każdy może zostać aniołem?

W ubiegłym miesiącu wypadał Dzień Anioła Stróża. Wierzycie w anioły czy nie?

My wierzymy, z różnych względów, więc ten temat dzisiaj poruszamy, aby pokazać, że każdy z Was może zostać aniołem chociaż na chwilę. Rozwiązania, które powstają, a z których każdy z Nas może skorzystać w formie fotograficznych pamiątek pokazują, że anielska dusza kryje się w tych z Nas, którzy są wrażliwi na krzywdę innych, a nie tą krzywdę wyrządzają. Są w osobach, które motywują i inspirują, a nie podcinają skrzydła, poniżają i źle opiniują. 
Kiedyś przeczytaliśmy takie zdanie: „Jaką jesteś osobą? Tą co inspiruje czy tą co niszczy? Jak ludzie czują się w Twoim otoczeniu? Zainspirowani i chętni do życia czy zdołowani lub przestraszeni?” 
My zdecydowanie wolimy być ludźmi, którzy inspirują i chcemy, być kołem napędzającym dla innych. Zdecydowanie za to przeciwstawiamy się wszystkim tym, którzy niszczą by uzyskać własne korzyści, którzy działają nieuczciwie, pomawiają i wydają fałszywe opinie na innych. Osoby te pokazują nie tylko jak słabe są, ale i pokazują, że one zaliczają się do osób, od których chce się uciekać jak najdalej i nie mieć z Nimi nic wspólnego. Nie szanują ludzi, bo satysfakcje daje im niszczenie innych, i pokazują, że tak samo traktują wszystkich – bez wyjątku (a to tylko kwestia czasu kiedy naprawdę się odkryją przed wszystkimi).
Czy ich można nazwać chodzącymi aniołami – absolutnie nie! Anioł w ludzkiej skórze nie szczyci się nieszczęściem innych.
Dlatego my zdecydowanie wolimy być jak chodzące anioły – wspierać, motywować, inspirować i przede wszystkim – nie krzywdzić. Dlatego dzisiaj trochę anielskich rozwiązań. A Wy? Do jakiego grona wolicie się zaliczać – aniołów czy niszczycieli?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

  1. Aniołów zdecydowanie. Ja pomimo tego że czasem berdzo chce być wredna dla kogos kto jest wredy dla mnie – nie potrafie. Zawsze uważam na uczucia innych, tak juz mam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *