Piękno polskiego krajobrazu

Lubicie listopad, czy raczej traktujecie go jako czas stagnacji, gorszych nastrojów i szarej pogody?

Listopad zawsze zaczyna się czasem kontemplacji i przemyśleń dotyczących życia. Jest to także czas i chwila zatrzymania się, przed zbliżającymi się licznymi sprawami i tematami związanymi z okresem Świąt Bożego Narodzenia. W związku z tym, że nie było wpisów przez cały październik i nie było ich dlatego, że pracowaliśmy nad nowymi projektami na nowy rok 2020, to do końca roku, mamy dla Was liczne tematy, które powinny Was zainteresować.
My listopad lubimy przede wszystkim właśnie ze względu na tą zmienność. Zmienność pogodową, zmienność ubrań, zmienność możliwości, a także początki – bo jest to świetny czas na rozpoczynanie przedsięwzięć na kolejny, nowy rok 2020.
Co jak co, ale listopad, jako 11 miesiąc w roku, jest jak taki ostatni dzwonek przed końcem kolejnej lekcji (roku) nazwanej życiem. Jest to czas kiedy można zacząć podsumowywać ile udało się do tej pory zrobić w całym roku i planować nadchodzący nowy rok, kiedy przedświąteczne sprawy nie zabiorą całej Naszej uwagi.
20 października wypadał Dzień Krajobrazu i stąd też wpis o miejscach, które powinno się zobaczyć, właśnie ze względu na imponujące krajobrazy. My uwielbiamy jesienne podróże – brak natłoku ludzi, przebłyski słońca. Jesienne kolory, są równie urokliwe jak te letnie, wiosenne a nawet zimowe. Aby taka podróż była przyjemna, najważniejsze jest jedno – ubranie. Kiedy ciepło się ubierzemy – można podbijać świat.
Oto Nasze propozycje na miejsca warte uwagi, które wyróżniają się krajobrazem i nowoczesnym podejściem do wypoczynku. Ktoś z Was był w tych miejscach, zamierza się wybrać, a może mieszka? Dajcie znać w komentarzu. Dzisiaj pokazujemy miejsca w Polsce, ale jak będziecie zainteresowani tematem to pojawi się także wpis o takich miejscach na świecie.
Szuflandia / Wisła
Źródło
Źródło
Hotel Kopieniec / Zakopane
Źródło
Źródło
Lubin, koło Międzyzdrojów
Źródło
Źródło
Połonina Wetlińska
Źródło
Źródło

Tarnica
Źródło
Źródło
A także:
Dolina Gąsienicowa
Dolina Chochołowska
Sokolica
Jakie miejsca dopisalibyście do tej listy?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *