Światowe budynki na Dzień Budowlańca

Budownictwo – bez niego w tej chwili nie mielibyście gdzie mieszkać, pracować, żyć.

Dzisiaj wypada święto budowlańca. W swoim życiowym dorobku poznaliśmy ogromne ilości budowlańców. Jedni lepsi, drudzy gorsi. Jedni z powołania, z pasji i chęci pozostawienia po sobie rozwiązań na miarę stuleci, inni niesłowni, wyłudzający pieniądze i lawirujący, żeby się tylko nie narobić, bez ani grama myśli, że na świecie budują coś co zostanie po nich na lata i będzie to służyć innym.
Tych drugich chętnie byśmy z zawodu wyeliminowali, bo co jak co, ale zarabianie na nieszczęściu innych to żaden powód do dumy, a także żaden powód do radości czy szczęścia. Tych z pasji za to promować trzeba wszędzie, bo gdyby nie oni, wiele osób nie miałoby dachu nad głową.
My przez kilka lat również zajmowaliśmy się realizacjami. Jest to bardzo ciężki zawód, więc tych budowlańców z pasją i talentem doceniamy chyba jak nikt inny. Nie realizujemy już, bo było to dla Nas zbyt wyjaławiające. My też byliśmy tymi ludźmi z pasją. Kiedy wypada taki dzień jak dzisiaj, wiemy jedno – do tego zawodu nie tylko trzeba mieć siłę fizyczną, serce i talent, ale także ogromną cierpliwość, logistyczne myślenie, chęć podejmowania ryzyka i chęć odkrywania nowych technologi i ciągłe poszerzanie wiedzy. To one powodują w tym zawodzie rozwój, a strach przed nimi wycofuje z zawodu.
W związku z okazją jaka dzisiaj wypada, chcemy pokazać rozwiązania budowlane, które to właśnie budowlańcy stworzyli. I kiedy Ci bez pasji chodzą po rynku, Ci z pasją i talentem tworzą takie cudowne rozwiązania, które chce się pokazywać światu dalej.
A może dzisiaj czyta Nas budowlaniec, który ma podobne wizje i chce się Nimi podzielić? Chętnie zareklamujemy Wasze zrealizowane wizje, by świat zobaczył co potraficie. Nie kryjcie tego na rzecz standardów. Nie warto ukrywać inności tylko dlatego, że tłumy są jednakowe. Pamiętajcie 🙂

Źródło
Źródło
Źródło 
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
I co? Nadal uważacie, że nie da się czegoś zbudować?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *