miejsca w Polsce na ciekawy wypoczynek

Wrzesień to czas kiedy często przedłuża się lato. W tym roku jest to dosyć zachwiane, bo raz jest chłodniej, raz cieplej i w sumie ciężko powiedzieć, aby wrzesień przyniósł jeszcze letnie dni. Te, które są słoneczne, są jednak na tyle przyjemne, że można w taką pogodę z przyjemnością podróżować i nie można ani narzekać na deszcz, ani na upały, jest w sam raz na długie piesze wycieczki czy długie podróże w samochodzie.

W związku z tym, że 26 września wypada światowy Dzień Morza, nie mogło zabraknąć morskiego akcentu na Naszym blogu. O miejscach nad wodą już pisaliśmy, więc pora pokazać dzisiaj nowoczesne nadmorskie rozwiązania i miejsca, w których można wypocząć jeszcze w tym roku. Nadmorski klimat jest urokliwy także jesienią i zimą, chociaż tak mało osób korzysta z wypoczynku w nadmorskich miejscowościach, w tym chłodniejszym okresie. Pokazujemy zatem dzisiaj, że to nie pora roku powinna być wyznacznikiem decyzji o wyjazdach, bo co jak co, ale przyjemniej jest patrzeć z ciepłego pokoju hotelowego na morze, niż na zabudowę bloków cz domu na przeciwko naszego mieszkania.
Poniższe propozycje nowoczesnych nadmorskich miejsc do wypoczynku są ułożone przypadkowo. Nie jest to ranking, a pokazanie, że nad morzem też można nowocześnie wypocząć i jesień oraz zima nie jest w tej kwestii ograniczeniem.

1. Zatoka Mew Władysławowo

Źródło

2. Camppinus Park Jezierzany

Źródło
3. Domki M2 Ostrowo
Źródło

4. Hotel Baltic Palace Pobierowo
Źródło
5. Aquarius Hotel Spa Kołobrzeg
Źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *