Prezent na Dzień Chłopaka

Już za nie całe dwa tygodnie wypada Dzień Chłopaka. Jest to dzień, w którym Panowie cieszą się, że chociaż raz w roku są w pełni docenieni i zauważeni 😉

Każdy człowiek jest zauważany, i każdy tego potrzebuje, także kobiety. Każdy bowiem potrzebuje akceptacji, wsparcia i rozmowy. Nie każdy ma jednak możliwość doświadczać tego na co dzień, więc takie święto jak Dzień Chłopaka jest jednym z tych, kiedy każdy z Panów powinien dostać nawet maleńki drobiazg.

My zawsze robiliśmy kolegom drobne prezenciki z tej okazji, ale dzisiaj chcemy pokazać pomysłowe prezenty, z których Wy skorzystać możecie przy poszukiwaniu prezentów dla swoich znajomych.
Co kupić na Dzień Chłopaka?

1. mapa zdrapka – aby każdy chłopak i mężczyzna mógł zaznaczyć jak dużo już świata zwiedził

2. odzież męska – każdy chłopak będzie zadowolony z designerskiej bluzy lub eleganckiej wyróżniającej się koszuli. Nigdy nie wiadomo kiedy przydadzą się na świetny wypad ze znajomymi lub spotkanie zawodowe.

Źródło


3. czapka lub szalik
na jesienne dni

Źródło
4. Ebooki – zarówno te elektroniczne jak i po prostu w formie książek do czytania, bo każdy powinien się rozwijać, albo po prostu zrelaksować w wolnej chwili
5. torba lub saszetka nerka – do podróży czy dłuższych spacerów
Źródło

6. personalizowane etui na telefon
– słowa, grafika, motyw przewodni dobrany indywidualnie do chłopaka, mężczyzny spowoduje, że jego telefon będzie jedyny w swoim rodzaju.
Źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *