Dzień brukarza, czyli dlaczego wszystko jest jednakowe?

dzień brukarza

Źródło

 


Wczoraj wypadał Dzień Brukarza i mimo, że jest to powiązany zawód z Naszym zawodem, bo projekty nawierzchni to Nasza codzienność, to dzisiaj nie będziemy pisać ani o technologiach, ani o tym jak się bruki układa, ani nawet o tym ile one kosztują, bo rozbieżność cenowa w tym względzie jest spora.

 

Nasz blog nie jest po to by pouczać, czy uczyć, ale pokazywać możliwości, nowoczesne rozwiązania i inspirować, motywować Naszych czytelników, by dążyli do właśnie takich rozwiązań w swoim życiu nie bojąc się i argumentując swoich umiejętności słowami – „nie da się”, „nie potrafię”, „nie wiem jak to zrobić”.
Nam chce się odpowiedzieć na takie argumenty tylko jedno zdanie – a jak masz potrafić i wiedzieć jak to zrobić, skoro nawet nie zacząłeś, nie spróbowałeś, nie poczytałeś?
My jesteśmy praktykami we wszystkim co robimy. Teoria czasami Nas podpiera, ale nie jest kluczowa. Na stronie moglibyśmy dzielić się wiedzą teoretyczną czy praktyczną, ale czy nie za dużo jej już jest wszędzie wokół? Informacji jest pełno, a my nie chcemy być kolejnym miejscem do „nauczania”. Nasz blog jest miejscem, gdzie nowości i nowe rozwiązania mają Wam pokazywać, że można, i po to, abyście wracali tu jak najczęściej, a później dzielili się w komentarzach pod postami, czy udało Wam się coś takiego zrealizować. Abyście pisali do Nas i chwalili się innowacjami. Abyście tworzyli z Nami społeczność osób nowoczesnych, które nie boją się wyzwań i będą tworzyć jeszcze ciekawsze rozwiązania niż te co pokazujemy, bo będziecie chcieli udowodnić, że jesteście tak kreatywnymi ludźmi, że chcecie pozostawić po sobie tylko innowacyjne założenia, a nie odtwarzać już znane rozwiązania.
Dzisiaj pokazujemy Wam inspiracje brukarskie. Kto z Was specjalizuje się w tej dziedzinie i chciałby podzielić się równie ciekawą realizacją? Pamiętajcie, że u Nas możecie się zareklamować, a szczegóły ustalimy we wspólnych oczekiwaniach i propozycjach.
Kto chętny do współpracy – zapraszamy, a dzisiaj już życzymy miłego oglądania 🙂

 

Źródło
Źródło
Źródło
Źródło

 

 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *