Dzień blogów, czyli blogerzy świętują :)

Dzisiaj wypada Dzień Blogów. 

W związku z tym, że Nasz blog istnieje od 2011 roku rozwijając się początkowo jako blog firmowy, po przejściu licznych metamorfoz wizualnych i tematycznych, przekształcił się do wersji obecnej. Blogujemy już 9 lat i te 9 lat pokazało Nam jak bardzo się zmieniliśmy – wewnętrznie, zewnętrznie i jak bardzo nauczyliśmy się blogowania. Początki były zupełnie spontaniczne, bo uwielbiamy działać spontanicznie. Jak to mówią – jest ryzyko – jest zabawa, albo inaczej – spontaniczność jest nieprzewidywalna, a to lubimy w Nas najbardziej 🙂
Czasami bywało gorzej, czasami lepiej, ale wiemy jedno – blogowanie Nam się nie znudziło i nie znudzi, tak jak wielu osobom, które porzucały swoje blogi po miesiącu czy roku.
Pragniemy się rozwijać i uczyć dalej, by prezentować Wam treści jakie stale krążą Nam po głowach. Prezentować rozwiązania, pokazywać technologie i życie osób, dla których nowoczesne życie to codzienność.
Wszystko jeszcze przed Nami i mamy nadzieję, że rozwijając z Nami bloga i wszystkie Nasze kanały social media, zobaczycie co mamy jeszcze do zaoferowania.
W związku z tym, że wypada dzisiaj takie święto, zapraszamy blogerów do promowania swoich kanałów na Naszej stronie, w zamian za promocje Naszego bloga u Nich. 
Jeżeli będziecie zainteresowani wpisami gościnnymi, to czekamy na wspólne tworzenie sieciowych treści. Możecie napisać do nas na email pracownia.nowoczesnosci@gmail.com z Waszą propozycją.
Początkowo chcieliśmy zrobić listę interesujących blogów w tym wpisie, z którymi warto być na bieżąco, ale może jakieś blogowe perełki nie są jeszcze odkryte i odkryjemy się wzajemnie.
Stwórzmy wspólnie ciekawe projekty 🙂 Czekamy na Wasz kontakt blogerzy 🙂


Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *