Jaki aparat fotograficzny wybrać?

19 sierpnia wypada światowy dzień fotografii. W związku z tym, chcemy zaprezentować Wam najpopularniejsze aparaty do codziennego fotografowania, kiedy robienie zdjęć jest pasją, a nie zawodem wymagającym specjalistycznych sprzętów, różnorodności obiektywów, licznych dodatków w postaci blendy fotograficznej, świateł, statywów,  a nawet modelek i modeli do pozowania, czy artystycznej wizji jak dane zdjęcie wykonać i zaprezentować.

Mimo, że wakacje dobiegają końca, a święto przypada jednak na ich końcówkę to i tak kupno aparatu sprawdzi się przy wielu innych okazjach, jak np, urodziny, święta Bożego Narodzenia, a także w trakcie urlopów i wypraw jesiennych, czy uwiecznienia zimowych krajobrazów.
Oto Nasze propozycje na dobre jakościowo aparaty, które nie tylko są niewielkich rozmiarów, ale są także lekkie, dzięki czemu podróżowanie z nimi to przyjemność.
Numeracja w liście jest przypadkowa.
Następnym razem pokażemy aparaty z wyższej półki – cenowej i nie tylko, a także aparaty wyróżniające się designem. Mamy nadzieję, że będziecie z Nami na bieżąco 🙂

1. Aparat Canon Power Shot G5X

2. Aparat Canon Power Shot G7X Mark II

3. Aparat Sony Alpha A7

4. Aparat Sony DSC-RX10

5. Aparat FujiFilm X-T100
5. Aparat FujiFilm X-E3 srebrny +XF 18-55mm
Jeżeli uważacie, że na tej liście powinien znaleźć się jeszcze jakiś model warty uwagi, albo z własnego doświadczenia możecie polecić aparaty w podobnym formacie cenowym, to zapraszamy do komentowania. Na pewno lista przyda się wielu osobom.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *