Jak zaaranżować biuro? Biura przyszłości – to najlepszy wzorzec.

Jutro, czyli 12 sierpnia wypada Dzień Pracoholika. 

W pracy przesiadujemy większość swojego życia, więc nawet jeżeli ktoś nie należy do grupy pracoholików, to i tak ponad połowę swojego życia pracuje.
My jesteśmy pracoholikami, ale życie Nas tego nauczyło. Nie znaczy to jednak, że nigdy nie korzystamy z wolnego czasu. Wychodzimy z założenia, że lepiej popracować intensywnie przez pewien czas, a później cieszyć się czasem wolnym, niż dzielić pracę na ogrom małych przerw i powodować, że ani nie pracujemy, ani nie żyjemy.
Można by zatem powiedzieć, że jutro mamy okazję do świętowania i chętnie z tego skorzystamy, ale chcemy zaprezentować Wam biura, które pokazują, że życie w pracy może być przyjemnością i dobrze spędzonym życiem, a nie udręką czy powodem do przygnębienia, depresji, zniechęcenia czy demotywacji.
Do takich miejsc pracy, jak dzisiaj Wam prezentujemy, chodzi się z przyjemnością. Nie tylko można poczuć się w nich jak w domu czy w innym świecie, ale także godziny spędzone w pracy nie są ciężkim przymusem lecz miejscem, w którym człowiek chce się rozwijać.
Poniższe biura są nie tylko wizytówką ich marek i właścicieli, ale są także wzorem, jak biura powinny wyglądać. 
I nie ma znaczenia czy tak zaaranżowane pomieszczenia są małe czy duże, czy firmy są jednoosobowe, kilkuosobowe czy milionowe. Warto zaaranżować je charakterystycznie i ciekawie, a nie jedynie pomalować ściany na jednolity, biały kolor, ustawić białe lub szare biurka i krzesła, na których można ledwo wytrzymać godzinę a co dopiero powiedzieć o wielu godzinach.
Wszystkie prezentowane dzisiaj biura znajdują się w Polsce i powinny być przykładem dla innych, że wygląd miejsc pracy ma ogromne znaczenie – na wizerunek marki, na stan psychiczny i zdrowotny właścicieli i pracowników, na ich rozwój, a także na wieloletni rozwój firmy.
Mamy nadzieję, że kiedyś i my zrealizujemy Naszą wizję biura, i zaprosimy Was do siebie 🙂 Możecie być pewni, że będzie równie ciekawe jak te dzisiaj prezentowane. W końcu od czego jesteśmy projektantami 😉
1. Biuro Codewise
2. Biuro Google
3. Biuro Facebook
4. Biuro Tetris
5. Biuro Skanska Warszawa
6. Biuro Jeronimo Martins Polska
7. Biuro CCC

Źródło
Źródło
Źródło
Źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *