Jaką kawę wybrać?

Po urlopowej miesięcznej przerwie, powracamy do stałych wpisów, wraz ze smakiem kawy.

Wakacyjny, urlopowy czas, spowalnia każdego z Nas. Rozleniwia, ale także pozwala nabrać więcej energii, przydatnej w dalszej części roku. I mimo tego, że wakacje jeszcze trwają, to właśnie w lipcu jest najwięcej urlopów i miesiąc ten najbardziej jest utożsamiany z czasem urlopowym.
Jedne marki – oparte na biznesach sezonowych, letnich, przepełnione są ilością pracy, a właściciele i pracownicy są przemęczeni. Inni natomiast, kiedy największe zainteresowanie marką i daną branżą przypada zimą, mają pełne możliwości wypoczynku i oderwania się od codziennych obowiązków.
Sierpień to jednak czas, kiedy rodziny zaczynają myśleć o nadchodzącym roku szkolnym, dzieci o szkołach, a biznesy o wdrażaniu nowych pomysłów na resztę roku i na nadchodzący nowy rok, do którego jest już coraz bliżej.
Co zatem zrobić, żeby mieć chłonny umysł, a wypoczynek i energia zebrana w czasie wakacji nie umknęła za szybko?
Warto wybrać odpowiednią kawę, która postawi na nogi, zmobilizuje do działania i wprowadzi ponownie w regularny tryb pracy.
Rodzajów kaw jest bardzo wiele, ale kawa ziarnista jest pełnym odpowiednikiem zbiorów kawowych. Jako nieobrobiona wersja przekształcona na kawy mielone, rozpuszczalne, substytuty kaw, czy kawowe dodatki smakowe do różnych produktów, jest najbardziej wartościowa z nich wszystkich i posiada najmocniejszy smak i aromat, który wyczuwalny jest podczas zaparzania.
Dzisiaj prezentujemy jedną z marek kaw ziarnistych, którą można smakować zarówno indywidualnie – w swoim własnym domu, jak i zakupić do firmy czy biura oraz częstować ją swoich obecnych i przyszłych klientów czy pracowników. Mowa o kawie Lezat Coffee, którą można zamówić m.in. tutaj.
Kawa nie tylko uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie, o czym warto się przekonać samodzielnie, ale także pokazuje, że kawa to nie tylko smak, ale sposób bycia.
Jak pokazują statystyki 3/4 Polaków, a dokładnie 73% z nas pije kawę codziennie, a 46% z tych 73% nawet kilka razy dziennie.
Jeżeli zatem jest to tak częsty napój w Naszym kraju, tak często wybierany i potrzebny Polakom, warto wybierać marki i smak kawy świadomie, a także wybierać te najlepsze kawy, by codzienne ich popijanie przynosiło jeszcze więcej przyjemności. 
Jeżeli kawę pijemy kilka razy dziennie, może warto, aby w domu czy w pracy znalazła się także kawa Lezat Coffee
Pamiętajcie – nowych smaków nigdy za wiele. Próbujcie, smakujcie i polecajcie dalej.
Marka Lezat Coffee proponuje także reklamę na swojej stronie internetowej dla klientów posiadających swoje firmy, darmową dostawę, a także inne ciekawe promocje, które warto śledzić na stronach marki – facebooku czy instagramie. 
Ręka do góry. Kto dzisiaj już sięgnął po pierwszą kawę i kto z Was zna kawę Lezat Coffee? 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *