Światowy Dzień Smerfa, czyli Wioska Smerfów w Juzcar w Hiszpanii i nie tylko

Atrakcje w Andaluzji - Hiszpania

Juzcar – wioska Smerfów – Hiszpania

 

Dzisiaj mamy wyjątkowe święto – Światowy Dzień Smerfa.

 

Wyjątkowy, bo po pierwsze chyba nie ma na świecie osoby, która nie znałaby postaci Smerfów, a ponadto do tej pory nikt nie wymyślił podobnej uroczej bajki z tak ciekawymi postaciami jak Smerfy.
Oryginalnymi, indywidualistami i wyróżniającymi się spośród innych.
W związku z tym, że pierwszą myślą jaka charakteryzuje Smerfy jest ich kolor – niebieski, tak dzisiaj chcemy pokazać trochę niebieskich inspiracji, abyśmy my wszyscy chociaż przez jeden dzień poczuli się tak niebiesko jak Smerfy.
 
Zaczniemy może od tego, że w Hiszpanii znajduje się niebieskie miasteczko, przemalowane na Wioskę Smerfów. Juzcar, bo o tej miejscowości mowa, jest oficjalną Wioską Smerfów. My do wioski wybierzemy się koniecznie, bo aż żal by było nie wybrać się za życia do wioski Smerfów i chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwy Smerf 🙂

 

Juzcar – Wioska Smerfów w Hiszpanii

 
 
Jednak poza niebieską wioską Smerfów warto odkryć wiele interesujących budynków architektonicznych, które wyróżnia nowoczesna, ale niebieska architektura czy wnętrza. Nie można przejść obok takich budynków i wnętrz obojętnie. Sami zobaczcie.
 
źródło
Źródło
Źródło
Park wodny w Tychach
 
Lubicie kolor niebieski? Co poza niebem i wodą przychodzi Wam pierwsze na myśl na słowo „niebieski”? Piszcie śmiało w komentarzach.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.