Dzień Przytulania, czyli ściana tapicerowana w roli głównej

Tapicerka na ścianie w przedpokoju

Źródło
24 czerwca wypada Dzień Przytulania. 
Długo zastanawialiśmy się jaki temat pokazać w związku z tą okazją, bo przytulać nie trzeba się tylko do ludzi czy zwierzaków, ale przytulanie Nam kojarzy się także z materiałami. Z jednej strony jest to może wypaczenie zawodowe, z drugiej może otwartość na poznawanie nowości, nowych faktur i otwartość na rozwiązania – miękkie i przytulaśne właśnie. Do tej grupy przytuleń zaliczyć można poduszki, pościel, miśki, maskotki, wygodne sofy, fotele, ubrania, a nawet ściany.
No i właśnie ściany zostały Naszym numerem jeden dzisiejszego wyboru, bo tak jak skojarzenia w tych pierwszych przykładach są bardzo trafne i proste, to jak można przytulić się do ściany?
 
Tapicerowanie ścian, bo o nich dzisiaj mowa, to rozwiązanie, które zaczyna być coraz chętniej wybierane w aranżacjach wnętrz. Dodają lekkości i miękkości pomieszczeniom, ale nadal utrzymują nowoczesne wrażenia. Tapicerować można ściany w sypialniach, w przedpokojach, a nawet w salonach, chociaż popularne tego typu rozwiązania są także w przestrzeniach publicznych.
 
Sami powiedzcie, czy nie miło jest przytulić się do takiej ściany, oprzeć się o nią, a w przedpokoju po prostu z przyjemnością i wygodnie ubrać buty?
Kiedy szukamy oparcia w życiu – w Dzień Przytulania ściana Nam na pewno pomoże 🙂
 
Jaką ścianę lub formę tapicerki wybralibyście do swojego domu, mieszkania, przestrzeni? Byłby to jednolity, klasyczny kolor, czy jednak wolelibyście wyróżnić się kolorem? Dajcie znać w komentarzu jaką formę byście wybrali?
 
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *