22.06 Światowy Dzień Garbusa

Motoryzacja - nowoczesny Garbus

Źródło
Czy wiecie, że w 2019 roku, po raz ostatni w historii zjedzie z  taśmy produkcyjnej Volkswagen Garbus?
A może wiecie, że 22 czerwca wypada Światowy Dzień Garbusa?
W związku z tymi dwoma faktami, dzisiaj nie mogło zabraknąć wpisu właśnie o tym charakterystycznym samochodzie, którego nazwa mimo, że powtarzana i możliwa do wykorzystywania w innych obszarach życia, zawsze w pierwszej kolejności na myśl przywołuje własnie samochód.
Mimo, że  nie przepadamy za marką – z osobistych doświadczeń – to w przypadku nowej linii Garbusa całkiem ona Nam się podoba, nawet bardziej niż wersje poprzednie. Ma bowiem kluczowy element, który pociąga Nas w samochodach – obły kształt ze sportową wersją. To właśnie sportowa wersja do Nas przemawia najbardziej. 
Kiedyś ktoś powiedział, że do Naszej marki pasuje samochód Garbus, bo jest charakterystyczny i wtedy marka by się wyróżniała. Nasza pierwszą myślą były słowa – nisko Nas cenisz :), bo my uważamy, że do Naszej marki pasuje Bugatti 🙂
Więc jak to się mówi – punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia 🙂 i mimo tego, że dla Nas każdy samochód jest wartością samą w sobie, bo na tą chwilę to jedyny środek transportu jaki został wymyślony przez człowieka, który daje ogromne poczucie wolności, tak my osobiście zawsze mierzymy wysoko i tego również oczekujemy po nowo powstających markach.
 
Kto z Was ma swojego Garbusika? Jak Wam się nim jeździ? Jakie macie wspomnienia z Nim związane? Piszcie śmiało w komentarzu 🙂 Z każdym samochodem bowiem najbardziej kojarzą się wspomnienia 🙂

 

Źródło
 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *