ciekawe prezenty na Dzień Matki

prezent na Dzień Matki

Dzień Matki już 26 maja. Jaki oryginalny prezent przygotować swojej mamie, żeby prezent nie skończył się tylko na kwiatach i ewentualnych słodyczach?

Dzisiaj prezentujemy kilka ciekawych pomysłów na prezent dla Mam. I żeby nie były to tylko prezenty rzeczowe, chcemy pokazać Wam, że zaproponowanie swoim mamom czegoś ciekawszego, co będzie tylko dla nich, okaże się znacznie lepszym prezentem niż przedmioty czy kwiaty, które po tygodniu zwiędną. 

To, że żyjemy to tylko zasługa mam, bez względu kto jakich relacji nie ma ze swoimi rodzicami i bez względu na to czy życie jest mniej lub bardziej wygodne, wesołe, czy bezproblemowe. Życie tworzymy sobie sami, ale to od rodziców się ono rozpoczęło. Stąd też w ten wyjątkowy dzień – Dzień Matki, zaskoczmy swoje mamy nietypowym prezentem, z którego może sama bałaby się skorzystać. Kto wie, czy ten wyjątkowy dzień nie odmieni całego jej roku czy życia?
Oto Nasze propozycje na oryginalny prezent na Dzień Matki. Jeżeli również przychodzą Wam do głowy ciekawe pomysły, to śmiało piszcie w komentarzu. Każdy z Nas na pewno potrzebuje różnych inspiracji i zrobieni prezentu swojej mamie, innego niż do tej pory

1. Własna szminka dla mamy





2. Indywidualny dobór bielizny, wraz z kompletem


3. Własne perfumy dla mamy


4. krawat? dla mamy?własnego projektu? – to możliwe 🙂

5. metamorfoza fryzury z koloryzacją





6. manicure

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *