nowoczesne gadżety dla psa – czyli co się przyda do podróży?

gadżety dla psa, do podróży

 Majówka za Nami, więc pora planować wyjazdy wakacyjne.

Ale co zrobić, żeby Nasz zwierzak przeżył je równie intensywnie, bajkowo i zaskakująco jak My i cieszył się każdą chwilą i każdym nowo poznanym miejscem bez przeszkód?

Dzisiaj prezentujemy świetne gadżety, które sprawdzą się w podróżniczych wojażach ze swoim pupilem. Część zwierzaków lubi siedzieć w domu, ale część – tak jak Nasz – nie może usiedzieć w miejscu i kiedy tylko może podróżować, to jest w stanie na własnych nogach przejść nawet 20 km i nie ważne, że my już siły możemy nie mieć 😉
pies w podróży
Dlatego jeżeli Wasze psiaki z Wami podróżują, to dzisiaj coś specjalnie dla Was. A jeżeli nie to pamiętajcie, że to najwyższa pora, aby to podróżowanie z nimi rozpocząć. Pies swoje życie rozpoczął stadnie i dla niego przemieszczanie się po świecie to instynkt i wewnętrzna pasja, więc nie ma co tłamsić tej ciekawości świata, tylko razem ze zwierzakiem spędzić świetne przygody w te wakacje.
Prezentujemy Wam dzisiaj współczesne gadżety, które z pozoru dla właścicieli zwierzaków, a może bardziej dla tych którzy ich nie mają, mogą być lekką przesadą zmieniania psa w człowieka. 
Jednak tak jak człowiek przystosowuje się do zmieniającego się świata, tak i zwierzaki się do niego przystosowują. Są mniej odporne, są narażone na sól w zimie na chodnikach, na rozgrzany asfalt, kamienie, czy chodniki, które mogą ranić łapy.
Co zatem kiedy psiak chce przemierzyć z Nami świat, a jego ciało, a raczej możliwości, nie będą na to przygotowane?
No właśnie, dlatego trzeba się zabezpieczyć.
Oto kilka gadżetów, które przydadzą się do podróży.
1. Buty do chodzenia po górach i zabezpieczające przed śniegiem, solą – w przypadku podróży do śnieżnych miejsc.

2. plecak – nosidełko dla małych i średnich psów, na górskie wycieczki i długie trasy – do noszenia kiedy psiak się zmęczy

3. składana miska do jedzenia na karmę
Źródło
4. butelka do picia ze składanym poidełkiem
5. kurtka przeciwdeszczowa, gdyby na długiej wycieczce nagle zmieniła się pogoda
6. krokomierz
Może dodalibyście coś jeszcze do tego zestawienia podróżniczego dla psów? Jeżeli tak, to co Waszym zdaniem być jeszcze powinno, by zwierzak świetnie bawił się z Wami w te wakacje?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *