nabrzeże Paprocan w Tychach

nowoczesne nabrzeże paprocan Tychy

Majówka zbliża się wielkimi krokami.

Jedni zaplanowali ją nawet pół roku temu i mają możliwość wypoczywać teraz nawet 7 lub 9 dni, inni idą na żywioł, a jeszcze inni muszą pracować. 

 Jeżeli te kilka dni będą całkowicie spontaniczne, dzisiaj polecamy miejsce, gdzie można się wybrać na krótki, ale oryginalny wypoczynek.
W Tychach znajduje się w ubiegłym roku otwarty do użytku bulwar nad jeziorem. Mimo, że do Tych najbliżej mają mieszkańcy Katowic i Krakowa, Jastrzębia Zdroju czy Bielsko – Białej, to nawet mieszkańcy północnej Polski, będą mieli gdzie się zatrzymać podróżując w tym czasie w góry.
My na nabrzeże Paprocan trafiliśmy przez przypadek, ale uznajemy je za jedno z ciekawiej zagospodarowanych nabrzeży w Polsce. I mimo, że rozwiązanie nie jest jeszcze tak popularne, to prezentujemy je dzisiaj po to, aby to zmienić i dostrzec atuty tak dobrze zaprojektowanej przestrzeni.
Krajobraz jest nie tyle dobrze zagospodarowany jak także pomysłowy, wykonany z klasycznych materiałów, przemyślany, dynamiczny, interesujący i oczywiście nowoczesny.
Nie mieliśmy okazji zobaczyć nabrzeża osobiście, ale jak tylko będzie tka okazja, na pewno się tam wybierzemy.
Sami zobaczcie, że spacer nad jeziorem w tak niezwykłym miejscu będzie naprawdę dobrą alternatywą na majowy wypoczynek. A może ktoś z Was już tam był i może podzielić się w komentarzu swoimi spostrzeżeniami? Zachęcamy 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *