Aranżacje w odcieniach Pandy

wnętrza czarno białe

Jeszcze kilka lat temu najmodniejszym trendem utrzymującym się we wnętrzach było zestawienie kolorystyczne czerni i bieli. Mimo, że dzisiaj ciekawsze są wnętrza kolorowe, to w związku z tym, że 16 marca swoje święto miały Pandy i odbywał  się Dzień Pandy,  pokazujemy, że czary i biały, w połączeniu z inną kolorystyką, np. odcieniami pasteli, zielenią, miedzią, złotem i drewnem pozwalają przenieść świat Pandy w prawdziwe życie 🙂 i dobrze się w takim wnętrzu co niektórym odnaleźć.

My osobiście nie przepadamy za wnętrzami tylko czarno – białymi. Jeżeli są w nich inne dodatki kolorystyczne, nawet zwyczajny kolorowy obraz – to już dla Nas jest to wnętrze ciekawe, bo posiada akcent kolorystyczny i nawiązuje do prawdziwego życia – że świat nie jest i nigdy nie był czaro – biały. Jednak kiedy wnętrze jest tylko czarne, białe, albo czarno-białe, a dodatki to tylko odcienie szarości – dla Nas jest zdecydowanie za smutne, za zimne i bez życia.
Dlatego dzisiaj pokazujemy Wam wnętrza, w których takie dodatki kolorystyczne się znajdują, ale w którym czerń i biel dominuje, i nie jeden miłośnik tych uroczych zwierzaków – Pand, byłby takim wnętrzem zachwycony.
Lubicie czerń i biel we wnętrzach? A może macie inny kolor, bez którego nie widzicie swojej przestrzeni? Jaki to kolor? Chętnie pokażemy wnętrza także w innych kolorach. 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *