Polskie miejsca nad wodą, które trzeba odwiedzić w tym sezonie

miejsca nad wodą w Polsce
Wiosna już się rozpoczęła, a wraz z nią plany urlopowe i wyjazdy na majówkę lub wakacje. Dzisiaj prezentujemy kilka interesujących, nowoczesnych miejsc, do których warto się wybrać nie tylko ze względu na swoją nowoczesną architekturę, ale przede wszystkim lokalizacje nad wodą.

Dzięki temu, można poczuć się w tych miejscach jak na zagranicznych wojażach i odpocząć we własnym kraju, kiedy nie ma możliwości dłuższego wyjazdu poza Polskę.
Ostatnio przedstawialiśmy nowoczesne hotele, w których trzeba być chociaż raz, które zobaczyć możecie TUTAJ. Dzisiejsze miejsca również można byłoby pod tą listę podpiąć, ale ze względu ich charakterystycznego położenia, trafiły na odrębną listę.
Kiedy uda Nam się wybrać do tych miejsc jako osoby wypoczywające, pełną relacje zobaczycie na blogu. Na tą chwilę, tak jak i w poprzednim wpisie, skupiamy się na ogólnym przedstawieniu atrakcyjnych miejsc, bo jest ku temu odpowiedni czas, kiedy będziecie planować swoje wyjazdy na ten rok.
Oto lista miejsc nad wodą, w której możecie wypocząć w tym sezonie. Kolejność jest przypadkowa, bo nie jest to ranking, a lista. Może ktoś z Was już wypoczywał w którymś z tych miejsc?
Jeżeli tak, napiszcie jak wrażenia.

————————————————————
Heron Live Hotel Resort & SPA

źródło

————————————————————

Hotel Galery 69


————————————————————
HT Houseboats – domki na wodzie

————————————————————

Apartamenty Lemon Resort Spa, Gródek nad Dunajcem

————————————————————

Hotel Mikołajki Conference & SPA

————————————————————

Przystań – hotel & SPA Olsztyn

————————————————————

Mera SPA Hotel (Sopot, pomorskie)

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *