Jesteś kotomaniakiem? Czyli co Ty i Twój kot w domu mieć powinniście.

gadżety dla kota
Dokładnie miesiąc temu wypadał Dzień Kota. Mimo, że dzisiaj miesięczny poślizg u Nas na blogu w związku z tym nietypowym świętem, to tylko dlatego, że po tym kocim szale przyszedł czas na zakupy i gadżety, które nie tylko sprawdzą się dla pupila, ale i ładnie prezentować się będą w domu. 

Koto maniacy mają duże możliwości aranżacji swojego życia pod kota. Ciekawe kocie legowiska, nie tylko specjalnie przeznaczone dla kotów, ale także w formie stolików czy drapaka, do tego kocie dodatki jak pościel, piżama, opaska na oczy, po etui na telefon, wzór na paznokciach, a niekiedy biżuterie, czy figurki dekoracje do domu to tylko część z tych, które spotkać można na rynku. Kocich dodatków jest cała masa i nie jeden miłośnik psów może tego koto maniakom pozazdrościć – możliwości i wyborów nie tylko umilających życie ukochanego zwierzaka, ale także podkreślającego wizerunek wnętrza. 
Dzisiaj przedstawiamy kilka ciekawych przykładów dobrze zaaranżowanych, kocich produktów. Prawda, że wyglądają interesująco?
Kto z Was ma kota? Jak się wabi i ile ma lat? 
Zwracacie uwagę na design przedmiotów, które kupujecie, czy jest to dla Was zbędne?

buda z filcu
drapak z legowiskiem
Źródło
drewniany stolik z legowiskiem
etui na telefon
kocie paznokcie

maska antysmogowa

piżama

pościel

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *