Stolarz, czyli osoba, która może stworzyć cuda

prace stolarskie, stolarz, nowoczesna stolarka

Kiedy planuje się realizacje wnętrza, wiele elementów zabudowy w mieszkaniu planuje się wykonać  na lata, co wiąże się z przygotowaniem odpowiedniego rozwiązania dopasowanego na wymiar mieszkania. 
 

Aby wykonać zabudowę na wymiar w pierwszej kolejności uwagę zwraca się na możliwości mieszkaniowe. Zabudowę można wykonać w kuchni, sypialni, salonie, łazience, a nawet ozdobnie na suficie. Osoby, które się tym zajmują, specjalizują się często w danym temacie i w danej dziedzinie, by móc oferować najbardziej sprawdzone rozwiązania.
Kiedy jednak coś jest innowacyjnego, niestety w Polsce mało kto chce podjąć się zlecenia za rozsądną cenę.
W ostatnim czasie zajmowaliśmy się tematem bardzo prostej zabudowy sypialni. Jak się okazało, 3 metrową szafę kilku stolarzy wyceniło zabudowę szafy w granicach od 12 000 zł do aż 22 000 zł.
Niestety nie była to zabudowa, jak te które dzisiaj prezentujemy, które mogą mieć swoją wyjątkową cenę za nowoczesność i innowacyjność, ale zwykła szafa, złożona z kilku ścianek działowych, ruchomych półek i drzwiczek.
W takich sytuacjach zastanawia Nas czy stolarze naprawdę się tak cenią, czy jest to wynik niechęci do wykonania zlecenia lub duża ilość zleceń, przy której tak niewielkie zlecenie dla stolarzy nie ma wartości?
 
Od lat poszukujemy stolarzy, którzy są w stanie stworzyć tak nietypowe rozwiązania jak te, które dzisiaj prezentujemy. Są w stanie się nimi poszczycić, a jednocześnie są skłoni podjąć się wyzwań za rozsądną cenę, która wrastałaby wraz z ilością tak nietypowych realizacji i doświadczenia jakie zdobywają. 
Stolarz ma fach w ręku, który nigdy nie zginie, jednak nie powinien on opierać się tylko na prostych zabudowaniach kuchni czy szaf w domach. 
 
Kiedy widzieliśmy dzieła stolarzy, którzy przęsła ogrodzenia na całej długości wykonywali w cenie kilku tysięcy złotych, to przeraził Nas fakt, że 3 metrową szafę można wykonać za ponad 20 tysięcy złotych i to z najprostszych materiałów.
Marzy Nam się, żeby takie rozwiązania jak dzisiaj prezentujemy, były codziennością. Aby każdy mógł sobie na nie pozwolić, a nie rezygnować z zabudowań na zamówienie na rzecz gotowych mebli, tylko dlatego, że w podobnej cenie można byłoby wykonać niekiedy całe mieszkanie.
 
A może ktoś z Was zna stolarza, który ma taki talent do obróbki drewna, że zająłby się zarówno prostymi rozwiązaniami jak i takimi innowacyjnymi i nie bał się podjąć zleceń na terenie całego kraju. Chętnie byśmy nawiązali z nim współprace. Nie tylko umożliwiającą zaprezentowanie jego rozwiązań na stronie pracowni, ale także realizacji Naszych projektów. Jeżeli tak, śmiało piszcie w komentarzach lub do Nas na maila.

 

źródło
źródło
źródło
Źródło
Źródło
Źródło
źródło
Źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

  1. Jestem pod wrażeniem jakie cuda oni potrafią zrobić. Czyszczenie i obrabianie desek, prasa hydrauliczna automatyczna do klejenia i tadam. Te projekty są zachwycające.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *