Jak udekorować dom na Walentynki?

dekoracja domu
Luty jest miesiącem uznawanym za miesiąc miłości. 
Dla Nas to jednak chwila wytchnienia przed zbliżającym się intensywnym rokiem, który startuje już często pełną parą wiosną i mało kiedy odpuszcza na dłuższą chwilę wypoczynku w dalszej części roku. 

Jednak skoro dla większości osób jest to faktycznie miesiąc miłości i każdy do zbliżającej się daty 14 lutego świadomie bądź podświadomie się przygotowuje, mając cichą nadzieję, że ktoś jawnie bądź tajemniczo pokaże, że Nas kocha albo po prostu lubi, to dzisiaj prezentujemy jak udekorować dom właśnie w lutym. Ważne, abyśmy my sami czuli, że Nasz dom to miejsce, które Nas w pełni akceptuje i rozumie, ukazując tym samym, że Nasze wnętrza kochają bezwarunkowo – niezależnie od nastroju, ubrania, ilości domowników czy statusu społecznego i finansowego. Dom akceptuje bezwarunkowo, więc warto podziękować mu za dach nad głową właśnie w lutym i wspieranie ciepłym kątem kiedy tego potrzeba.

Każdy zasługuje na miłość i szacunek, nawet nasze cztery kąty.
Poniżej prezentujemy kilka z pozoru banalnych dekoracji, które jednak są w stanie w znaczący sposób odmienić całe wnętrze.
Mogą być one kupione jako gotowe dekoracje, bądź zrobione samodzielnie. Inwencja twórcza zależy od Nas. Poczynając od pościeli, po zawieszone serduszka czy balony – tak niewiele, a atmosfera lutego jest odczuwalna w pełni.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *