oryginalny pomysł na prezent Walentynkowy? To możliwe.

pomysł na walentynki

Walentynki już za tydzień. Dla zakochanych to ostatni dzwonek na kupienie ekstra prezentów, które umilą Walentynkowy dzień. Oryginalność prezentów i wyznań w tym dniu powinna być najbardziej kluczowa. Mało kto przyznaje się, że lubi niespodzianki, ale zaskoczenie oryginalnością zostanie zapamiętane na długo.

Dzisiaj prezentujemy zatem kilka prezentów i gadżetów, które są inne niż standardowy kwiatek – o ile Panowie w ogóle o nim pamiętają, czy butelka wina dla Panów, którą najczęściej zakupują Panie w prezencie – o ile mają odwagę.
Tymi oryginalnymi prezentami mogą być róże lub inne kwiaty ułożone w nietypowej formie – jak np. miś, biżuteria z betonu w kształcie serduszka, pendrive w sercowym opakowaniu, poduszka z cekinami, która ma dwie kolorystyki, bukiet balonów, wypełnionych helem, bukiet kwiatów z czekoladek, czy zegar z ramek zdjęć, w które można wsadzić własne zdjęcia z super wspomnieniami. 
Będą to na pewno dużo lepsze prezenty niż pojedynczy kwiatek czy butelka wina, a jeżeli do tego dojdzie jeszcze rozsypanie płatków róż na klatce schodowej, lota balonem czy inną lotniczą atrakcją, kolacja na najwyższym budynku w mieście, czy podróż w nieznane, to można powiedzieć jedno – to będzie udany dzień!
I takiego udanego dnia Świętego Walentego życzymy Wam już dzisiaj, nawet wtedy kiedy jesteście singlami, bo pamiętajcie – Dzień Singla jest 15 lutego, więc single mają prawo, a nawet obowiązek świętować dwa dni – 14 lutego miłość do siebie i 15 – lutego wolność i jej uroki. 🙂
Ale o Dniu Singla już niebawem.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *