trendy wnętrzarskie w 2019 roku

kolor roku 2019

Źródło
Pierwszy tegoroczny wpis, nie mógł dotyczyć niczego innego, jak tegorocznych trendów we wnętrzach. Trendy modowe z trendami wnętrzarskimi mocno się ze sobą przeplatają, więc kolorystyka również jest od siebie zależna i do siebie zbliżona.

Zwrot ku naturze, który możemy obserwować od ubiegłego roku nadal ma swoją kontynuacje, co bardzo Nas cieszy i bardzo przypada Nam do gustu, bowiem wprowadzenie natury do wnętrz, przez ostatnie lata był bardzo mało popularny, a większość inwestorów była temu wręcz przeciwna wybierając zachowawczą biel i czerń.
 
Coraz większego znaczenia nabierają kolory. Inspiracja naturą pokazuje, że świat nie był i nie jest czarno-biały. Dzisiaj pokazujemy dlaczego naturą warto się inspirować i dlaczego wprowadzanie takich a nie innych barw do wnętrz spowoduje, że przestrzenie będą ciekawe, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.
 
Najmodniejszym kolorem tego roku w klasyfikacji PANTONE, będzie odcień 16-1546 Living Coral, czyli słoneczny koral.

 

Źródło
źródło
źródło
Modne nadal będą także odcienie: szlachetna zieleń i intensywny błękit, które spójnie z kolorystyką Pantone wprowadzają w przestrzenie i otoczenie poczucie spójności z naturą. Pomalowanie ścian w błękitnym kolorze przypominającym niebo, zielona sofa w butelkowym kolorze, a do tego sofa w odcieniu słonecznego koralu i wszystko to połączone z motywami roślinnymi, wodą, betonem, kamieniem i drewnem, spowoduje, że wnętrza będą przytulnym miejscem do relaksu i odpoczynku, a nie chłodną przestrzenią bez wyrazu.
źródło
Źródło
Dlatego jeżeli planujecie remont mieszkania bądź domu, to macie ogromną możliwość stworzenia unikalnych przestrzeni. Wprowadzania natury do wnętrz i wyprowadzania wnętrz na zewnątrz.
Łączenie faktur i stylów – nowoczesnego z glamoure, z klasycznym drewnem, mosiądzem czy cegła jest teraz w pełni dozwolone.

źródło
źródło

źródło
źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *