Witamy w 2019 roku!

nowy rok

W listopadzie ubiegłego roku minęło 7 lat od powstania pierwszego posta na stronie Pracowni Nowoczesności. W tym roku jest to 8 rok Naszej wirtualnej pracy.
Przez wszystkie wcześniejsze lata wiele rzeczy na łamach strony się zmieniało – oprawa graficzna, tematy, opisy, doświadczenia, współprace, podróże, a przede wszystkim zakres tematyczny, który początkowo był mocno okrojony.

W związku z tym, że w tym roku wypada dla Nas 8 rok tworzenia treści na bloga-portal, tym razem nie wprowadzamy już zmian.

Tym razem skupiamy się na treściach, które chcemy Wam przekazać. Bardziej klarownych, poradnikowych, eksperckich, ale także zachęcających Was do odwiedzania nowoczesnych miast i miejsc, prezentacji nowoczesnych produktów, gadżetów i rozwiązań, w które warto inwestować, aby życie było przyjemniejsze.
Zdajemy sobie sprawę, że przez pierwszych 7 lat uczyliśmy się na własnych próbach i błędach, aby uzyskać najlepszą dla Nas i dla Was formę strony. Potrzebowaliśmy czasu, aby móc opracować wszystko tak, by to treści górowały w ostatecznym rozrachunku na stronie, więc część tematów może nie do końca była dla Was interesująca na tyle by do Nas wracać stale.
W tym roku wiemy czego chcemy i co dokładnie chcemy Wam przekazać. Wszystko jest gotowe, więc liczymy, że będziecie z Nami.
Podróże, porady, wywiady, nowoczesne zakupy – to tylko część z tych tematów, których możecie się spodziewać w tym roku.

Dlatego w tym roku, życzymy Wam przede wszystkim spokoju i pozytywnych, przychylnych Wam ludzi, aby Wasze pomysły tworzyły się, nawet wtedy kiedy popełniacie mnóstwo błędów (tak jak my na początku).
Szukajcie swojej drogi i bądźcie z Nami na bieżąco. Może czymś Was zainspirujemy, w czymś podpowiemy?
A jeżeli macie pytania możecie do nas pisać pracownia.nowoczesnosci@gmail.com
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *