Jakie kalendarze adwentowe na 2018 roku?

kalendarza adwentowyKalendarze adwentowe to ciekawy prezent nie tylko dla dzieci. Oczywiście w większym stopniu kalendarze adwentowe spotkać możemy w formie smakołyków i łakoci na sklepowych półkach i to one najczęściej kierowane są dla najmłodszych, ale na Święta Bożego Narodzenia każdy z Nas jest dzieckiem, więc producenci różnych marek co roku poszerzają swoją ofertę, aby kalendarz adwentowy miał także każdy dorosły.

Najwięcej jest kalendarzy kosmetycznych przeznaczonych dla kobiet, więc dzisiaj prezentujemy zarówno te dla Pań, ale także znajdzie się coś dla Panów, a także dla zwierzaków.
Oto tegoroczne, które możecie zakupić na prezent dla siebie bądź innych. Wybór z roku na rok jest ogromny, więc może w tym roku, kalendarz adwentowy z prezentem na każdy dzień przyniesie również Wam wiele radości i nie będziecie mieć potrzeby obserwować z sentymentem, że wyrośliście z czekoladkowych kalendarzy adwentowych.

Więc, który kalendarz będzie Waszym ulubieńcem?
Poniżej prezentujemy kalendarze ze słodyczami, kosmetykami, herbatami, kalendarze dla zwierzaków, a także te z alkoholem, mydełkami czy batonikami.

Pamiętajcie także, że możecie zakupić tylko formę na kalendarz adwentowy a drobiazgi przygotować osobiście, a także zrobić cały kalendarz samodzielnie. 
Jakiejkolwiek formy nie wybierzecie, jest to świetna nagroda dla Was samych za wytrwanie całego roku i przygotowanie się do świąt Bożego Narodzenia. Kiedy jak nie w grudniu można zrobić sobie najlepsze niespodzianki?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *