Etui Spigen do LG G6 – dlaczego warto? – recenzja

etui Spigen do LG G6

Model telefonu LG G6 jest jednym z bardziej wyszukanych z dostępnych na rynku telefonów.
Co za tym idzie, znalezienie etui na tenże model, oraz wszystkie modele pokrewne należące do LG, jest bardzo trudne, a wybór jest mocno ograniczony.

etui na telefon
Mały wybór etui na model LG G6 powoduje, że nie bardzo jest w czym wybierać, więc i z góry naraża się telefon na różne uszkodzenia mechaniczne, bo nie można go zabezpieczyć.
Oryginalne, graficzne etui, które można byłoby wymieniać w zależności od dnia i nastroju, w punktach stacjonarnych są wręcz nieosiągalne dla tego modelu telefonu. Aby znaleźć jakiegokolwiek opakowanie na model LG, często natrafia się na te same rozwiązania, bez polotu, ciekawych funkcji czy oryginalnego koloru.

Etui Spigen do LG G6
Dzisiaj mamy możliwość zaprezentowania etui Spigen, które wreszcie zaskoczyło i wyróżniło się spośród innych.
Może dla wielu osób wydawać się zwyczajne, klasyczne, ale dla właścicieli modelu LG G6, którzy długi czas poświęcają na znalezienie odpowiedniej wersji dla siebie, sprawdzi się znakomicie.
Klasyczny kolor czarny na pewno w większej mierze spodoba się mężczyznom, ale przez to, że ma ładny design i dodatkową ciekawą funkcje pasującą do funkcji telefonu, nie jedna Pani może być nim bardzo pozytywnie zaskoczona.
Etui Spigen do LG G6
Charakterystycznymi elementami, na które warto w etui marki Spigen zwrócić uwagę, jest elastyczność materiału z jakiego jest wykonane. 
Gumowe zakończenia, które nie tylko świetnie sprawdzają się jako stabilne zakończenie, dzięki któremu telefon nie wysuwa się z ręki, pozwalają także zabezpieczyć telefon w razie jakiegokolwiek upadku. Guma znajduje się na wszystkich rogach telefonu, w jego górnej i dolnej części, a także częściowo po bokach. Tył natomiast to nieco inny rodzaj gumy. Dzięki niemu etui łatwo nakłada się i ściąga z telefonu, a jednocześnie ma antypoślizgową powierzchnie.
etui do lg g6etui do lg
Dodatkowym atutem modelu jest jego grubość.
Telefon LG G6 posiada bardzo dobrej jakości aparat fotograficzny w postaci dwóch obiektywów. Pod nim natomiast znajduje się przycisk, który odczytuje także linie papilarne, jeżeli jesteśmy otwarci na włączenie takiej funkcji i zabezpieczenie telefonu przed osobami trzecimi. Świetnej jakości aparaty oraz czułość przycisku dostosowane pod linie papilarne, są także w mały sposób zabezpieczone w modelu przed ewentualnymi zarysowaniami. Kiedy telefon nie ma dodatkowego etui, w dużej mierze zwraca się uwagę, aby nie porysować i nie uszkodzić ekranu dotykowego. Wówczas telefon odkłada się ekranem do góry, a aparaty z tyłu są narażone na uszkodzenie i jakość zdjęć ulega z czasem pogorszeniu, przez powstałe w tym czasie drobne rysy. Ekran wówczas zachowuje swój dobry stan, ale tylna, porysowana część aparatu zmniejsza jego wartość i idealną jakość zdjęć.

etui na telefon Etui Spigen do LG G6

Etui marki Spigen posiada tak dobraną grubość, że aparat i przycisk na linie papilarne są nieco obniżone, a tym samym nie ma najmniejszej możliwości porysowania obiektywów aparatu czy zniszczenia tyłu obudowy. Jest to kolejny z kluczowych plusów tego etui.

etui na telefon

Jednak najważniejszą i najbardziej oryginalną funkcją etui jest jeszcze mały dodatek w postaci odhaczanej z tyłu stopki, dzięki której telefon można oprzeć – mini wbudowana funkcja statywu.
Funkcje telefonu są wręcz idealnie zintegrowane z tym etui.
Świetna jakość i wysokie parametry aparatu i obiektywów, duży ekran dotykowy, dzięki któremu każdy wyświetlany film wygląda jakby oglądało się go na małym telewizorze są jeszcze wygodniejsze w użyciu z prezentowanym etui.

etui do telefonu
Dlaczego?
Dlatego, że zarówno oglądając film, nagrywając własny film, robiąc dużą ilość zdjęć do publikacji na instagramie czy w innych mediach społecznościowych, tworząc własny kanał na youtube, czy po prostu prowadząc wideo rozmowy czy rozmowy telefoniczne w trybie głośnomówiącym, możemy zapewnić swojemu modelowi etui na miarę statywu i spowodować, że życie jest znacznie wygodniejsze. To właśnie statyw powoduje, że etui jest warte uwagi i nie tylko skierowane do męskiego grona, bo nie jedna kobieta, która prowadzi własny instagram albo czynnie udziela się w social mediach, z etui w formie statywu zapewni sobie wygodę pracy nad tworzeniem własnych internetowych treści. 

etui na telefon  case na telefon
Etui Spigen do LG G6

Elegancka linia obudowy z wbudowanym statywem, dzięki któremu nawet selfie na odległość nie będzie już wyzwaniem (bo same funkcje telefonu pozwalają na robienie zdjęć bez konieczności dotykania przycisku), to bardzo trafiony dodatek do modelu LG G6. Można postawić telefon w etui w dowolnym miejscu – bez obaw, że upadnie – i odchodząc od telefonu nagrać film czy zrobić sobie zdjęcie. Można samodzielnie uchwycić każdą chwilę i nie martwić się, że nie ma nikogo do pomocy.

Etui Spigen do LG G6 lg g6
Wszystkie wycięcia na kable, słuchawki, a także zabezpieczenie przycisków bocznych jest docięte bardzo dokładnie. W etui nie ma możliwości przesuwania się telefonu wewnątrz, ale wycięcia na dodatki przewidują ewentualny zapas, gdyby taka sytuacja miała miejsce.
Etui Spigen do LG G6 Etui Spigen do LG G6
W taki sposób powinny powstawać nowoczesne gadżety – spełniać swoją funkcje zabezpieczającą, być dopasowane do konkretnego modelu, zakładać dodatkowe funkcje – jak mało spotykana funkcja statywu w etui, a także być dopasowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Etui Spigen do LG G6
Etui sprawdza się świetnie, więc mamy nadzieję, że prędzej czy później producent wprowadzi jeszcze bogatą bazę kolorystyczną, aby móc tworzyć sobie domową kolekcje etui – statywów i wymieniać kolorystykę w zależności od okazji.
Właśnie teraz oglądamy film z użyciem bez konieczności poszukiwania podstawki do telefonu. Niesamowita wygoda.
etui na telefon etui na lg g6

case na lg g6 etui na smarphon
etui na smartphon

lg g6

lg g6

case na telefon

etui na telefon

lg g6

telefon lg g6
do lg g6

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *