A ty jakie masz wspomnienia z Placu Grzybowskiego?

plac grzybowski warszawa

Plac Grzybowski to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez mieszkańców Warszawy i przyjezdnych. Nic dziwnego, bo cechuje go bardzo dobra energia. Jest dobrze zlokalizowany, atrakcyjny wizualnie, funkcjonalny. Każdy może odpocząć na nim na swój własny sposób,a do tego odpoczynek w tak urokliwym, owoczesnym miejscu to także świetne miejsce do tworzenia pięknych zdjęć.

To właśnie zdjęcia Placu Grzybowskiego przyciągają tu rzeszę ludzi. Blogerki i youtuberki, które wykonują tu sesje zdjęciowe swoich stylizacji. Produkcje filmowe, które uwieczniają plac na filmach, a także instagramerzy, którzy pokazują swój wolny czas na placu grzybowskim.

Już wiele wpisów na Naszej stronie pojawiło się z udziałem Placu Grzybowskiego, ale zawsze jak na nim jesteśmy to aż żal nie zrobić kolejnych zdjęć, kolejnej pamiątki, kolejnego uwiecznienia miłych chwil spędzonych na placu.
Jeżeli jeszcze tego miejsca w Warszawie nie widzieliście, to koniecznie musicie to zmienić. A może ktoś z Was ma na nim wykonaną sesję ślubną, modową albo jakąkolwiek inną?
Chwalcie się pod postem, chętnie zobaczymy 🙂

plac grzybowski w warszawie

plac grzybowski

warszawa skwer

skwer warszawa

warszawa skwer

woda w mieście

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *