pomysł na naturalną nowoczesność

pokoj na lato warszawa

Kto jest z Nami od początku istnienia pracowni nowoczesności, ten wie, że pracownia była początkowo blogiem firmowym, który poruszał tylko tematy związane z architekturą krajobrazu. Jednak ilość pasji jaką mamy, ilość pomysłów, które codziennie kłębią się w Naszej głowie, ilość wyzwań jakich jeszcze chcemy się podjąć pozwoliła Nam przekształcić bloga z ograniczoną tematyką, na bardziej życiowe szersze tematy, związane z nowoczesnością i współczesnym, innowacyjnym podejściem do życia.

Otoczenie i podróże są jednak u Nas ciągle kluczowymi tematami, jakie możecie zobaczyć na naszej stronie. Nie możemy bowiem nie pokazywać miejsc, wnętrz, otoczenia czy architektury, a zajmować się tylko nowoczesnymi produktami, bo to one kształtują Nasz nastrój i wpływają na stan i jakość naszego życia czy samopoczucia. Ponadto nowoczesne przedmioty, produkty czy stroje, jak wyglądałyby, gdyby były prezentowe w niepasującym do nich otoczeniu?
Dlatego dzisiaj prezentujemy Wam kolejne nowoczesne rozwiązanie, ale zbudowane z całkowicie naturalnych materiałów – do których mamy zawsze duży sentyment i słabość.
Sentyment, bo przypominamy sobie czasy, kiedy Nasze projekty w 90% zakładały wykorzystanie naturalnych materiałów, a słabość, bo do tej pory nie potrafimy zaprojektować otoczenia czy wnętrza nie wprowadzając do niego powiewu naturalności. 
Prezentujemy zatem nowoczesne, innowacyjne i bardzo pomysłowe w wykonaniu miejsce. Kawiarnie. Niestety nie udało Nam się do niej wybrać do środka, bo po prostu zabrakło Nam czasu – może uda Nam się jeszcze – więc pokazujemy kawiarnie „Pokój na lato” z zewnątrz.
Kawiarnia „Pokój na lato”to przykład miejsca, że to nie materiały za milionowe kwoty może spowodować, że miejsce będzie wyjątkowe. Liczy się pomysł, liczy się zestawienie, liczy się przesłanie, a przede wszystkim liczy się otwartość na inność, na wyróżnienie się, na nowoczesność w innym wydaniu.
kawiarnia warszawa
Bardzo zafascynowało Nas to miejsce, bo jest to inspiracja do projektowania kreatywnego, do tworzenia miejsc wyjątkowych i niepowtarzalnych, niemożliwych do skopiowania, a przynajmniej nie do pełnego skopiowania. Właśnie w taki sposób powinno tworzyć się otoczenie miejsc publicznych – aby twórcy zostawiali po sobie coś, co jest warte uwagi,  inwestorzy inwestowali w coś co jest oryginalne i interesujące wizualnie. 
Kto z Was był w warszawskim „Pokoju na lato” dajcie znać w komentarzu jak na was kawiarnia zrobiła wrażenie?

warszawa

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *