ławki z przesłaniem

ławki miejskie
Współczesne możliwości produktowe pozwalają tworzyć w obecnych czasach bardzo oryginalne, twórcze i kreatywne rozwiązania. Możemy je dostrzegać w architekturze, wnętrzach i coraz częściej w otoczeniu.
Niestety nie wszystkie miasta mają taką lekkość wprowadzenia nietypowych rozwiązań i musimy przyznać, że do tej pory tylko kilka dużych miast nie obawia się wprowadzania bardziej nietypowych rozwiązań w przestrzenie miejskie.

Dzisiaj prezentujemy nowoczesne ławki z konglomeratu, które stanęły w tym roku na Warszawskich ulicach.

Ich kształt to otwarte książki, na których znajdują się różne grafiki z przekazem. Ich postawienie przed Pałacem Kultury i w innych rejonach miasta, nie tylko interesowały przechodniów swoją inną formą, ale także były miejscem odpoczynku, robienia nietypowych zdjęć, a nawet pokazywały, że teraz aranżowane przestrzenie nie muszą być mdłe i nijakie.
Nadal w nowo projektowanych założeniach, niektórzy projektanci boją się wprowadzać rozwiązania bardziej wyszukane, robione pod zamówienie, czy oparte na własnym pomyśle.
Niestety my sami wielokrotnie musimy konkurować z projektantami stosującymi rozwiązania tylko na bazie gotowych przedmiotów, znanych przechodniom wizualnie od lat, zamiast pokazać, że zawód projektanta zobowiązuje i liczy się w tych projektach przede wszystkim pomysł i zaproponowanie czegoś autorskiego.
My, w każdym projektowanym założeniu, przygotowujemy chociaż jeden element zaprojektowany przez Nas, a jak nie ma takiej możliwości to aranżujemy otoczenie czy wnętrza wyszukując bardzo oryginalne detale, które w połączeniu z całością mają być wizytówką całego pomysłu.
Dlatego kiedy widzimy na ulicach takie rozwiązania, od razu musimy je Wam pokazać, abyście również z Nami tworzyli nowoczesny świat oparty na kreatywności, wyjątkowości i elementach, które zadziwiają, zaskakują i nie są powieleniem już istniejących rozwiązań.

Warszawa

design miejski

meble miejskie

przestrzeń publiczna

ławki w mieście

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *