Wydarzenie, spotkanie, wyjazd, ważna data? Potrzebna energia? Tylko Adata!

W nowoczesnym świecie, kiedy większość przedmiotów jest zautomatyzowana i potrzebuje do działania energii elektrycznej, coraz popularniejszym i bardzo przydatnym gadżetem stają się power banki. 

Czemu one służą i po co kupować kolejny gadżet, który zwiększy ciężar Naszej torebki, teczki czy kieszeni marynarki?

Między innymi po to, by nie martwić się więcej, gdzie podłączyć się do prądu, aby podładować telefon, szczególnie wtedy kiedy pilnie potrzebujemy łączności ze światem.
Często zdarza się również tak, że nie nosimy przy sobie ładowarki czy dodatkowych kabli, więc jak rozładowuje się bateria w telefonie, a my jesteśmy daleko od domu, to nie dość, że nie mamy gdzie telefonu podładować, to jeszcze przychodzi problem, że nie mamy czym tego zrobić.
Obecnie telefony pozwalają Nam nie tylko komunikować się ze sobą czy przeglądać popularne kanały social media. Pozwalają także wyznaczyć trasę na mapach google, dzięki czemu wiemy w którym miejscu jesteśmy i jaką drogę powinniśmy wybrać by dojść we wskazane miejsce. Dodatkowo możemy dzięki aplikacjom zarezerwować sobie samochód na minuty, zobaczyć trasę i numer autobusu czy tramwaju, którym uda się nam dojechać we wskazany adres, czy zobaczyć gdzie w pobliżu jest uber i jak szybko po nas podjedzie. 
Przy codziennym, intensywnym użytkowaniu, bateria dość szybko traci swoją moc, a w naszym życiu pojawia się niepotrzebny stres – zaraz rozładuje mi się telefon i jak ja dojadę w to miejsce.
Nam baterię w telefonach rozładowywały się nie raz. Jeszcze nie istniały power banki, telefony nie były tak rozbudowne, a już trzeba było myśleć jak podładować telefon jadąc samochodem, bo kiedy ciągle dzwoni, to nie dotrwa nawet do wieczora.
Teraz kiedy telefon poza obszernymi funkcjami umożliwia także wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów, to ciężko jest uchwycić cudowne miejsce w podróży, kiedy wiemy, że bateria za chwile wyzionie ducha, a my jej potrzebujemy, aby mieć dostęp do mp online, bo nie mamy ze sob papierowej, i w każdej chwili możemy się zgubić.
Takie sytuacje najczęściej mają miejsce w podróży. Kiedy jesteśmy w trasie, w górach, nad morzem, a nawet wybieramy się nad morzem.
Dzisiaj w postaci małej sesji fotograficznej pokazujemy w jakich okolicznościach przydają się power banki – w mieście, wśród krajobrazu, na spacerze z psem, na rowerze, w biurze, w pracy, nad wodą, n wystawie, a nawet w niebie. Bez power banku w obecnych czasach dalekie wyjazdy czy długofalowe zwiedzanie mogą skończyć się tylko wspomnieniami zachowanymi w głowie, a w ostateczności stresem – jak dotrzeć do domu, skontaktować się z kimś, czy zobaczyć środek transportu.
Ale oczywiście nie tylko telefony można podładować power bankiem. Można także podładować aparat fotograficzny, tablet i wszystko to, co można podłączyć na gniazdo USB. Oczywiście powerbnki nie są sobie równe. Kluczowym czynnikiem przy wyborze jest jego moc, bo to dzięki niej będziemy mogli ładować określony sprzęt. 
Power bank Adata, który dzisiaj opisujemy, to wygrana w jednym z konkursów na See Bloggers w Łodzi, czyli evencie dla twórców internetowych w Polsce.
Wcześniej nie znaliśmy marki Adata, ale zapoznanie się z produktami marki na wydarzeniu w Łodzi mocno Nas zaskoczyła. Podświetlane power banki, które cechują się cudownym designem, słuchawki do uszu, które łącząc się z telefonem umożliwiają zarówno słuchanie muzyki jak i odbieranie połączeń, bez konieczności podłączenia się na słuchawki z kabelkiem, który często przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

Marka Adata charakteryzuje się ciekawym designem nie tylko w świecie power banków, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dobrać gadżety do naszych oczekiwań i gustów.
Nasza wygrana to metaliczno-niebieski power bank Adata X7000, który w środowisku zewnętrznym mieni się kolorami błękitów i powoduje, że aż chce się go pokazywać światu.

Jakimi cechami charakteryzuje się ten model:
Wymiary: 148,2 x 73,9 x 12,3mm / 5,8 x 2,9 x 0,48 in
Pojemność baterii: 7000 mAh
Czas ładowania: 4-5 godzin (przy użyciu kompatybilnej ładowarki 5V DC-2A
Masa: 210g/7.4oz
Temperatura pracy: 0st.C – 40st.C
Temperatura przechowywania: -5st.C – 45st.C
Wejściowe DC 5V – 2.0A
Wyjściowe 1&2: DC 5V-2.4A max.
Jak prezentuje się przy świetle dziennym, jak wygląda materiał z jakiego jest wykonany, jak prezentuje się jego wielkość względem dłoni, czy może być on ozdobą wnętrza domu – to możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.
Jak dla Nas model na 6+ za jakość wykonania, długotrwałość trzymania siły, świetnego designu, który wygląda elegancko w każdym miejscu i budzi zainteresowanie otoczenia, a także nie tylko leży, ale także można go postawić, co jest dużym plusem kiedy nie podłączamy go do ładowania, ale możemy go łatwo znaleźć. Podróż z power bankiem po mieście to sama przyjemność i ratunek kiedy energia i siły opadają.

A czy Wy używacie power banków? A może nie możecie się do nich przekonać, nie wiecie po co Wam one miałyby być potrzebne? Jaki model czy markę używacie? Zapraszamy do komentowania. Dajcie znać czy znacie markę Adata?

#adata #energiaadata

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *