Kawa i samochody oczami Pracowni Nowoczesności – relacja fotograficzna

Na początku czerwca, Pracownia Nowoczesności, jak to na nowoczesną stronę przystało, nie mogła przegapić tak malowniczego wydarzenia jakim było spotkanie „Kawa i Samochody” organizowanym  przez Daft Cafe, a odbywające się na Placu Europejskim przy nowoczesnym biurowcu Warsaw Spire w Warszawie.

Na wydarzeniu byliśmy po raz drugi.

Za pierwszym razem, w 2016 roku, był to zupełny przypadek. Zwiedzając Warszawę, po prostu natknęliśmy się na to wydarzenie, nie wiedząc nawet co to jest, jak się nazywa i dlaczego jest tam tyle nowoczesnych pojazdów.
Tym razem, mieszkając w Warszawie, przegapienie tego wydarzenia to byłaby ogromna strata.
Dzisiaj zatem zapraszamy do obszernej relacji fotograficznej przepięknych sportowych i nowoczesnych samochodów.
Na wydarzeniu można było zobaczyć takie marki jak: Porsche, Ferrari, Aston Martin, BMW, Lexus, Mercedes Benz, Audi, Alfa Romeo, Toyota, Lamborghini, Alfa Romeo, Mc Laren, Bentley oraz kilka eleganckich i nietypowych klasyków.
My mamy ogrom swoich samochodowych faworytów, mimo że Naszego wymarzonego Bugatti ciągle nie udało Nam się zobaczyć na żywo.
Interesująco prezentowały się jednak te, które nie tylko były luksusem w swojej marce, ale wyróżniały się kolorem lub nietypowością użytkowania.
Dzisiaj zapraszamy Was na ogromną fotorelacje, której nie udało się ująć w jednym kadrze 🙂
Dajcie znać w komentarzu, które modele Wam najbardziej przypadają do gustu? Który z modeli jest Waszym samochodowym ulubieńcem?
Miłego oglądania.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *