Nowoczesne prezenty na Dzień Ojca

23 czerwca wypada Dzień Ojca. Z tego względu dzisiejszy wpis dotyczy kilku pomysłów na prezent, które spodobają się ojcu, bądź wszystkim panom z innej okazji niż Dzień Ojca.
Oto kilka naszych propozycji interesujących, nowoczesnych prezentów dla taty.

1. Dozownik napojów – Globus – zarówno do napojów alkoholowych jak i bezalkoholowych. Nie zachęcamy bowiem do picia alkoholi, więc jak dla nas to dobry pojemnik na sok, wodę, a nawet jako dekoracja. 

2. Dziennik podróży z mapami do ścierania – podróżować warto w każdym wieku i w każde miejsce. Dziennik podróży z mapami, w których ściera się już odwiedzone miejsca, to na pewno dobry pomysł dla niejednego taty.

3. Miedziany kufel – na letnie koktajle, mrożone kawy czy napoje

4. Mleczny napis – czekoladki to idealny przysmak dla każdego. W dzień Ojca czekoladowy napis na pewno poprawi humor od samego rana.

5. Mysz optyczna na palec – większość z Panów lubi elektronikę, technologie, a większość korzysta z komputera. Żeby ulepszyć pracę Ojców przy komputerach proponujemy mysz optyczną n palec. Mysz będzie działać w każdym miejscu, a korzystanie z niej to będzie przyjemność i ulga dla nadgarstka.

6. Skórzany piórnik – Panowie mało kiedy noszą męskie torebki. Duża ilość Panów chowa rzeczy po kieszeniach czy w plecakach, ale ojcowie często korzystają z neseserów bądź walizek na dokumenty, więc elegancki skórzany elegancki piórnik mógłby idealnie wypełnić przestrzenie w torbach.

Oto kilka naszych nowoczesnych pomysłów na prezent.
Może i Wy macie jakieś ciekawe pomysły bądź propozycje. Jeżeli tak, śmiało piszcie w komentarzu pod postem co Wy planujecie kupić swojemu tacie?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *