prezenty na dzień matki

Dzień Matki już niebawem, więc dzisiaj prezentujemy kilka pomysłów na oryginalne prezenty.

Jak wszyscy dobrze wiemy, mamę powinniśmy obdarzać prezentami nie tylko w dniu ich święta, ale dla tych, którzy nie robią tego w innych dniach w roku mogą zainspirować się kilkoma rzeczami, które dzisiaj prezentujemy.

Pracownia nie chce się powtarzać jak wiele innych blogerów czy portali i skupiać się na oczywistych prezentach jak bukiety kwiatów, perfumy, kosmetyki, biżuteria czy ubrania.

Takowych inspiracji jest bowiem bardzo dużo w sieci i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.
My dzisiaj skupimy się na smakołykach i nietypowych gadżetach.
Pierwszą z Naszych propozycji są  ekskluzywne herbaty Newby Teas (widoczne na pierwszym zdjęciu). Kto jak kto, ale każdy z Nas lubi herbaty, a jeżeli są one dobrane na tą wyjątkową okazję dla Naszej mamy, to możemy mieć pewność, że z każdym porannym zaparzeniem będzie z Nami myślami, a my będziemy z Nią.
Innym, równie pożądanym smakołykiem jaki Nasza mama powinna dostać w dniu swojego święta są czekoladki. Czekoladki dedykowane lub tak oryginalne jak te na zdjęciu poniżej, nie tyle zaskoczą, jak również będą wyśmienicie smakować. Nie wspominając, że będą niespodzianką kiedy dotrą do domu w formie paczki.

Aby móc rozmawiać ze swoją mamą przez telefon i móc na nią patrzeć, wystarczy uruchomić Skype bądź inny podobny komunikator.
Jednak jak odciążyć rękę, kiedy mama w swoim telefonie ma włączoną kamerkę byśmy ją dobrze widzieli? Do tego niezbędny jest stojak na telefon. Taki prezent ucieszy nie tylko ze względu na możliwość dłuższych rozmów przez Skype, ale także na możliwość oglądania bądź słuchania przez mamę filmów czy muzyki.

Mimo, że nie pokazujemy dzisiaj klasycznej biżuterii, prezentujemy zamiennik, a raczej dodatek do innych gadżetów biżuteryjnych. Bransoletka na ręce z telefonem będzie prezentować się elegancko a zarazem na topie.


A jak może zareagować mama na tort? Na tort, który nie jest słodki, a miękki?
Miękki tort z ręczników – do wyboru, do koloru.

Kiedy po całym dniu matki, kiedy mama będzie już po spróbowaniu słodkiej czekolady, wypiciu smacznej herbaty, wyjścia do kawiarni w nowej bransoletce, i rozmowie przez Skypa, pora aby wypoczęła na miękkiej poduszce. Fajna mama – najlepszy wypoczynek dla mam.


Ale najważniejsze – zanim to wszystko przygotujecie, nie zapomnijcie, że prezent musi być otwierany w oryginalnej atmosferze.  Zapewnijcie sobie przed dniem matki balony, aby zdążyć je nadmuchać i zrobić balonową niespodziankę. Wypełnijcie całe mieszkanie bądź samochód swojej mamy balonami, na których napiszecie od siebie życzenia i na środku zostawicie np. powyższe prezenty.
Już dzisiaj życzymy wszystkim mamą spełnienia marzeń, radości na co dzień i wielu pozytywnych, niezapomnianych chwil oraz dumy z własnych dzieci, bo przecież gdyby nie matki, to skąd byśmy wiedzieli jak pić, jeść czy chodzić, nie mówiąc o innych rzeczach 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *