Majówka za Nami, wakacje przed Nami – jaką podróż wybrać?

Majówka to okres spędzania mini wakacji. Jest to okres, w którym częściej wyjeżdżamy, zwiedzamy, podróżujemy niż w innych porach roku czy miesiącach (nie wliczając w to wakacji).

Żyjąc nowocześnie mamy wrażenie, że życie jest w pełni pod kontrolą, że każdy wyjazd będzie udany i nic się nikomu nie stanie.

Nowoczesne samochody, nowoczesne miejsca – to idealne wybory na majówkę i wakacje. Mimo, że większość osób na majówkę wyjeżdża na łono natury, relaksuje się z dala od pracy i miejsc, w których codziennie przebywa i pracuje, to nowe miejsca stają się nie tylko świetnym miejscem do oderwania się od codzienności, ale także mogą być przyczyną nieszczęśliwych wypadków. Jednak nie każde zdarzenie może się źle skończyć i nie każde powinno się przewidywać w czarnych scenariuszach, a w razie uniknięcia problemów od czego mamy dobre odszkodowanie? Z Nim możemy czuć się bezpiecznie, i jedyne co Nam pozostanie to wybór środka transportu.
Do wakacji zostało już niewiele czasu. Część osób już ma zaplanowane wyjazdy, a część będzie wypoczywać spontanicznie. 
Pracownia Nowoczesności również ma w planach kilka interesujących wyjazdów, z którymi będziemy się dzielić z Wami na naszej stronie. Niektóre są dla Nas na tyle istotne, że przegotowujemy się do nich wcześniej, by nie stresować się ani podróżą ani dodatkowymi czynnikami.

Wybór sposobu podróżowania – czy to będzie nowoczesny samochód, wygodny, nowoczesny pociąg, podróż bla bla carem i tym samym poznanie interesujących ludzi, wynajem samochodu czy może transport polskim busem, lot samolotem, paralotnią, a nawet łodzią – są obecnie na tyle interesujące w swoim wydaniu i wyborze, że sam wybór sposobu podróżowania jest równie istotny co wybór noclegu czy samego miejsca wypoczynku.
Oczywiście podróżowanie luksusowym samochodem z klimatyzacją czy lot samolotem są jednymi z ciekawszych, ale nowocześnie nie zawsze znaczy na najwyższym poziomie. Nowoczesne życie to także bycie otwartym na wyzwania.
Nie podróżowaliście skuterem – to może pora spróbować.
Nie jeździcie na rowerze – może warto się nauczyć bez względu na wiek?
Marzy Wam się jazda na rolkach – pora rozpocząć, mimo, że to nie łatwe zadanie.
Marzy Wam się lot samolotem, bo nigdy nie udało Wam się polecieć i nie wiecie czy to dla Was? – zacznijcie od 10 minutowego lotu – jak pokochacie latanie to już nie odpuścicie.

Marzy Wam się przejazd przez całą Polskę, ale chcecie zaoszczędzić finanse na podróży w zamian za noclegi w ekskluzywnych kurortach – pociągi, busy czy korzystne ceny w aplikacji bla bla car będą idealnym rozwiązaniem

Marzy się jazda idealnym samochodem – pora spróbować z wypożyczalniami i pojeździć każdym możliwym modelem, a wakacje okażą się idealne nie tylko ze względu na miejsce nowo odwiedzone, ale także ze względu na wrażenia jakie wprowadzi w życie podróż. Polecamy wynajem samochodów – genialny sposób na pozyskiwanie nowych doświadczeń i miłe wspomnienia.

Który wybór jest Waszym ulubionym? Czym lubicie podróżować?
Naszym oczywiście wszystkie tematy lotnicze i samochodowe, ale w te wakacje planujemy spróbować jazdy na skuterze – nowość, ale bardzo łatwo dostępna w Warszawie, czego niestety brakuje w innych miastach w Polsce.
Marzy Nam się także lot gigantycznym dronem 🙂 – no tak, oczywiście, takiego środka transportu jeszcze brak, ale kto wie, kto wie, może w przyszłości 😉 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *