Poszukiwanie wiosny w mieście

Każdy z Nas większość życia pracuje. Czy to dla kogoś czy dla siebie, czy nad czymś co jest dla Nas istotne. Kiedy zatem mamy chwile na spacer warto wykorzystać ten moment i dostrzec dzięki temu uroki miasta nie tylko wtedy kiedy jest wokół mnóstwo ludzi.

My lubimy długie spacery, w których dostrzegamy ciekawe zakątki, urokliwe nowoczesne detale, albo mamy możliwość uchwycić chwile. Im więcej spacerujemy i im więcej zwiedzamy, tym więcej pomysłów przychodzi Nam do głowy, tym bardziej czujemy się wypoczęci i tym bardziej jesteśmy w stanie dostrzec jak na spacerze wolno mija czas i wcale spacer nie zajmuje całego dnia.
Dzisiaj pokazujemy kilka ujęć Warszawy w niedzielę – często pustej, ale przy tym tak pięknej, że nie można przeoczyć niczego. Ludzie, i pojazdy każdego dnia w tygodniu przysłaniają często dostrzeżenie atutów tak dużych miast. Niedziela jest jednak dniem, w którym szczególnie w Warszawie nie ma po co siedzieć w domu. Tu nudzić się nie można i każdy kto w Warszawie mieszka, zapewne zna ten smak możliwości i tego, że każde marzenie da się tu spełnić. Czy wolniej czy szybciej, ale ilość atrakcji jest na tyle duża, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Już niebawem pojawi się na blog Nasza mapa z wartymi zobaczenia miejscami w Warszawie, która na bieżąco będzie aktualizowana. Może któregoś wiosennego dnia przejdziecie się z Naszą mapą po mieście, zostawiając pojazdy w domu. Zobaczycie, że warto 🙂
A poniżej trochę zdjęć na zachętę 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *